I I 'I i I Li 11 Aha Geslaagde dag i Een personeelsfeest is altijd goed voor de sfeer in de winkel. Je leert je collega’s op een andere manier kennen en hebt een gezellige tijd. Weer eens wat anders dan ouderwets bowlen was het sportieve personeelsfeest dat AH 1123 Heemskerk organiseerde. ^ikantiestemming KRATLOPEN Boerengolfen pierkratlopen ma was: ‘De kick-off van de zomer’. Om de vakantiestemming erin te brengen, kreeg iedereen een zomerse Hawaï-slinger en een welkomstcocktail. Na een welkomstwoord van Michiel Houniet gingen ze aan de slag. Michiel: ‘We splitsten de groep op in acht teams met elk tien medewerkers van verschil lende afdelingen. Zo leerden collega’s die nor maal niet samenwerken elkaar beter kennen. Ieder team kreeg een eigen vlag van een vakan tieland zoals Frankrijk of Portugal. Er waren vier spelen waarbij steeds twee teams tegen elkaar streden. Deze activiteiten lagen elk sportief tien minuten lopen van elkaar af.’ ving een grote beker met het AH-logo erop. De zonnige en sportieve dag werd afgesloten met een heerlijke barbecue. Tijdens het sportieve personeelsfeest was er een docent van de opleiding SM&O aanwezig die de opdracht beoordeelde. Hij was zeer positief over het resultaat. Ook supermarkt manager Erwin Slop beoordeelde de dag als zeer positief. Het was dus niet alleen een gezel lige dag voor medewerkers, ook de studieop dracht was dik geslaagd. Organiseert jouw winkel ook een origineel personeelsfeest? Dus iets anders dan een avond bowlen, karten of uit eten bij de Chinees? Laat het ons even weten via aha- magazine@ah.nl of via de gewone post: Albert Heijn, Interne Communicatie A301, Redactie Aha, Postbus 3000,1500 HA Zaandam. Door bierkratjes door te geven en van de ene op de andere te stappen werd een par cours afgelegd. De grond mocht niet geraakt worden en dit werd steeds moeilijker doordat er iedere ronde een kratje werd weggehaald. ',c Nadat alle teams het tegen elkaar hadden opgenomen, was er aan het eind van de dag een prijsuitreiking. Het winnende team ont- s s Op een weiland was een golfbaan gemaakt. Een klomp aan een stok diende als golfstick. De holes in de grond waren emmers van de bloemenaf- deling en de vlaggetjes bij de holes waren natuurlijk AH-vlaggetjes. Hierbij mocht ieder teamlid vanaf vijftien meter afstand éénmaal schieten op het bord. en opdracht voor school op een leuke manier combineren met je werk? Michiel Houniet kreeg dit voor elkaar. Vanuit zijn studie Sport Management en Ondernemen aan de Hogeschool van Amsterdam kreeg hij de opdracht om een sportief evenement te organiseren. Samen met drie medestudenten organiseerde hij een spor tief personeelsfeest voor AH 1123 Heemskerk, waar hij werkt op de versafdeling. ‘Dit perso neelsfeest was geen ouderwets drinkfestijn, maar een dag waarop de medewerkers samen sportief bezig waren’, vertelt Michiel. Op zondag 7 mei was het zover. Tachtig mede werkers van AH 1123 verzamelden zich om één uur voor de winkel. De dag begon al meteen sportief met een wandeling. Het the- Van touw, stokken en een fietsband maakte elk team een grote katapult. Met sinaasappels uit de winkel pro beerden ze zo ver mogelijk te schieten. Er werden afstanden van wel 40 meter geschoten.

Personeelsbladen | 2006 | | pagina 11