KLIKIKLMLIK! Bijzonder 12,5 jarig jubileum Tjockeykampioenen 7 Over op AH Mobiel Verrassing! oen onvergefelijk/eest 3 Aha Woensdag 26 april werd in AH 8554 Limmen het 12,5 jarigjubileum van Alex Zwart gevierd. Alex heeft het syndroom van Down en werkt zestien uur per week in de winkel. Omdat het vullen van de boterkuipjes zijn specialiteit is, stond er midden in de winkel een ereboogvan Zeeuws Meisje-boterkuipjes. Terwijl Alex hieronder stond feliciteerden colle ga’s en klanten hem met zijn jubileum. Ondernemer Ab Rennes plaatste advertenties in regionale bladen en nodigde klanten uit om naar de receptie te komen. ‘Het hele dorp kent Alex en de klanten waarderen hem enorm. Er kwamen veel klanten naar de receptie met cadeautjes. Alex zelf straalde als middelpunt. Zijn collega’s noemen hem ook wel “chef van de zuivelafdeling” omdat hij heel goed op de data let. Ook is Alex erg goed in de tijd. Hij werkt tot half drie ’s middags en legt dan ook klokslag half drie het werk neer om naar huis te gaan. Van ons kreeg hij dan ook een horloge cadeau voor zijn jubileum.’ AH 1237 Leeuwarden is de eerste winkel waarbij 50 pro cent van de medewerkers is overgestapt op AH Mobiel. Als beloning voor deze pres tatie overhandigde Albert Voogd op vrijdag 21 april een cheque van maar liefst duizend euro. Natuurlijk was er ook een taart met het opschrift: ‘Gefeliciteerd AH Mobiel’. Plaatsvervangend supermarktmanager Ton Dijksman vertelt dat het gewonnen geld in de perso- neelspot gaat. ‘We zijn al druk aan het brainstormen wat we ermee gaan doen. Misschien wel met zijn allen een dagje uit met de bus of een weekendje weg.’ Op maandag 24 april speelde het bedrijfshockeyteam van Ahold een belangrijke wedstrijd in het Wagener-stadion in Amsterdam. In deze bedrijfscompetitie speelden ze dit seizoen al twaalf wedstrijden die ze stuk voor stuk wonnen. Het team vol spelers van het Albert Heijn- hoofdkantoor, winkels, distributiecentra, Etos, Gall&Gall en Ahold GSO staat dan ook op het punt om kampioen te worden. Dit keer namen ze het op tegen het team van KLM. De wedstrijd begon om 19.00 uur onder aanvoering van Thomas de Groen en Joost Ringeling. Het hockeyteam won met 6-3 van KLM. Dit maakt ze met nog slechts één wedstrijd te gaan al gegarandeerd kampioen in de regio Amsterdam. Met Dick Boer en Ellen Nijhof als ere gasten in het publiek kon de wedstrijd niet meer stuk. Het team wil ze op deze manier bedanken voor de gesponsorde keepersuitrusting en shirts. Op 17 juni strijdt het hockey team om het landelijk kampioenschap tijdens de landelijke bedrijfshockey-finaledag. ^wet deze foto wil Mieke Tanke van AH 1545 St Michielsgestel haar twee collega’s Karin en Irene verrassen. 'Begin mei namen we afscheid van 4 collega’s met een geweldig etentje dat wij als col lega’s aan hun hadden aangeboden. Karin en Irene waren al meer dan 16 jaar bij ons werkzaam dus voor hen hadden we naast het afscheidscadeau nog wat extra’s. Collega Patty heeft voor beide dames een boekje gemaakt. Compleet versierd met stukjes van een broodzak, een deli-kaaspetje, bonuskaart e.d. Werkelijk schitterend, er waren tra nen van ontroering. We hebben allemaal genoten en zullen deze avond nog lang heugen.’ k L

Personeelsbladen | 2006 | | pagina 3