AHommEuws ACHTER DE SCHERMEN Vis in het water Dick Boer treedt toe tot de Raad van Bestuur van Ahold i Aha 10 I I I Werkzaam sinds: nnen ah Ellen Nijhof is directiesecretaresse. Ze staat directievoorzitter Dick Boer met raad en daad bij. Een verantwoordelijke functie waarbij ze zich door de organisatie beweegt als een vis in 't water. Ze geeft daarbij dagelijks inhoudelij ke ondersteuning, verzorgt de post, de communicatie met de directie, archive ring en natuurlijk het beheer van de altijd overvolle agenda. ‘Een direc tiesecretaresse is echt van alle markten thuis. Je moet een duizendpoot zijn, een spin in 't web. Maar ook zelfstan dig, proactief en niet onbe langrijk: sociaal vaardig. Je hebt met zoveel mensen con tact en het is belangrijk om overal wat van af te weten. Integriteit is dan ook geen overbodige luxe.’ 10 mei 2006 - Dick Boer, president en CEO van Arena Nederland, is door de Raad van Commissarissen van Ahold voorgedragen voor benoeming tot lid van de Raad van Bestuur van Ahold. Hij zal met onmiddellijke ingang zijn verantwoordelijkheden als fungerend lid van de Raad van Bestuur op zich nemen. De Algemene Vergadering van Aandeelhouders, waarin zijn benoeming aan de orde komt, zal op een later tijdstip plaatsvinden. In de Raad van Bestuur zal Dick in eerste instantie leidinggeven aan een beoordeling van Aholds retailactiviteiten. Het doel van deze beoordeling is aanbevelingen te for muleren ter versnelling van de plannen voor het stimuleren en financieren van de volume groei van de identieke omzet bij alle retailacti viteiten van Ahold. John Rishton, Aholds chief financiel officer, en Lawrence Benjamin, president en CEO van U.S. Foodservice, zullen Dick hierbij ondersteunen. Dick trad in 1998 bij Ahold in dienst als CEO van Ahold Tsjechië en werd in 2000 benoemd tot directievoorzitter van Albert Heijn. In 2003 werd hij president en CEO van Arena Nederland. Voordat Dick bij Ahold kwam was hij ruim 17 jaar werkzaam bij SHV Holdings in verschillende retailfuncties in binnen-en buitenland. ‘Dick is een ervaren retailer met een bewezen trackrecord. Zijn zeer succesvolle herpositio- neringsprogramma bij Albert Heijn zorgt voor aanhoudende groei van ons marktdeel en blijft de winstgevende groei in de Arena Nederland ‘Als mensen even niet meer weten bij wie ze aan moeten kloppen, dan bellen ze mij. Ik werk al 28 jaar bij Albert Heijn, dus ik ken het klappen van de zweep inmiddels wel. Als iemand Dick nodig heeft, zullen ze negen van de tien keer eerst mij bellen. Het is dan ook een beetje mijn taak om overal wat van af te weten én te zorgen dat zijn dag zo goed mogelijk georganiseerd is. Het werk is daarbij elke dag zó gevarieerd dat je vaak 's ochtends niet weet wat je die dag te wachten staat. En die afwisseling maakt het werk voor mij zo leuk. We zijn nu bijvoorbeeld bezig met de implementatie van de cultuurwaarden, en het verder vormgeven en invullen van de Arenastructuur. Een van de leukere dingen om te doen ieder jaar is de “blind date” voor supermarktmanagers die ik samen met OM Ton Vervat organiseer. Dan komt er een aantal SM's naar het hoofdkantoor, die een rondleiding krijgen in de inspiratie- ruimte voor Doorbraak. Er is ook altijd tijd voor een gesprek met Dick omdat hij het op prijs stelt met mensen van de winkelvloer te praten en ervaringen uit te wisselen stimuleren. Met veel genoegen verwelkom ik hem in de Raad van Bestuur en ik ben vol ver trouwen dat hij een belangrijke bijdrage zal leveren aan de uitvoering van onze groeps- brede initiatieven en toekomstige strategie', aldus Anders Moberg, president en CEO van Ahold. Directie- s I o I u- Ellen Nijhof 47 secretaresse Detailhandelsgroep Ahold Directiesecretaresse Arena NL Salsa dansen, body shape, zingen in een koor, Italiaans eten en koken. ^Z Veelzijdig, gevoelig, eerlijk, betrouwbaar. Naam Hobby’s: Sterrenbeeld: Karaktertrekken: 1971

Personeelsbladen | 2006 | | pagina 10