ftLIKIKLIKlKLIK! De meedenkende klant Een gouden AH-hanger Een meisjeshamster! 1111' Sllybli/, wij blij en de klant ook! 3 Aha L - t 1 'V Fie de Wit, Control Accounting Support Zaandam Op de redactie ontvingen we de volgende brief: Bij AH 1515 zijn Albert en Elly Tuanakotta vaak druk bezig met het schoonhouden van de beige winkelvloer. Dit echtpaar doet zijn werk heel secuur en zorgvuldig! Voor de grote opper vlaktes wordt gebruikgemaakt van een schoonmaakmachine. Maar hoe krijgje de randen van de schappen schoon? Met een afwasborstel boent Elly de randen schoon. Bij alle vak ken zie je d’r gebukt of op de knieën op de vloer. Nu was er onlangs een klant die een praat je met Elly maakte en zich verbaasde over het moeilijke fysieke aspect van haar werk. Een week later kwam dezelfde klant met een stok met metalen huls aan. In deze huls past precies de afwasborstel van Albert Heijn! Janny Heres AH 1515 in Assen ‘Op 15 februari is onze dochter Hebe geboren. In plaats van de traditionele ooievaar, is zij door de Albert Heijn-hamsters gebracht. Het was niet alleen leuk maar het leverde ook veel leuke reacties van kraamvisite op.’ Monique Ané AH 1098 schreef ons het volgende: ‘Bij deze wil ik graag mijn colle ga’s bedanken voor het feest dat zij voor mijn 25-jarigjubileum bij Albert Heijn geregeld hadden op 19 juni 2005. Ik ben al een paar jaar arbeidsongeschikt maar “werkte" nog steeds een paar uurtjes. Hoewel ik dus niet offi cieel 25 jaar werkzaam was heb ben ze toch iets moois voor me geregeld. De man van een collega had zelfs een gouden AH-hanger- tje gemaakt! Ik weet dat ik een beetje laat ben, maar wil alsnog alle lieve collega’s bedanken. Inmiddels mag ik weer 4 uur per week werken en daar ben ik heel blij om!’ Op 31 maart had DC Pijnacker politiek bezoek. Een delegatie van CDA-Tweede Kamerleden, waaronder fractievoorzitter Maxime Verhagen, bezocht het distributie centrum onder begeleiding van Dick Boer, Johan Boeijenga, Luc de Baets, Bart de Bot (DCP) en Saskia Aalbers (Public Affairs). Het CDA neemt een paar keer per jaar een kijkje in het bedrijfsleven. Zo’n bezoek is voor Albert Heijn een goede gelegen heid te vertellen tegen welke politieke zaken ze aanloopt of waar de politiek iets aan zou moeten veranderen. Met de verkiezingen in 2007 in het verschiet was de timing perfect. Zo is er door met de parlementsleden uitgebreid gesproken over de vele lokale regels die het vrachtwagens moeilijk maken de winkels te bevoorraden, de administratieve rompslomp waar tegenaan wordt gelopen, de veel te lange doorloop tijden als Albert Heijn een nieuwe winkel wil openen en over het personeelsbeleid. Albert Heijn is met 55.000 medewerkers een belangrijke werkgever in Nederland. te--

Personeelsbladen | 2006 | | pagina 3