AHOLDNIEUWS HIM LAIREVANDE OR HK op de agenda I i i Ahold bevrijd van Argentijnse belastingclaims Jose Alvarez benoemd tot President en CEO van Stop Shop/ Giant-Landover i i J 13 Aha 610^ Hoe ervaren nieuwe OR-leden de eerste periode? Deze keer vragen we dit aan de ‘jongste' aanwinst HansTheuns. 6 april 2006 - De Argentijnse belastingdienst Administra- ción Federal de Ingresos Püblicos (AFIP) heeft besloten een definitieve en een voorlopige belastingaanslag tegen Disco S.A. in te trekken. De belastingaanslagen hielden verband met vermeend verschuldigde belastingen naar aanleiding van de uitgifte door Disco in 1998 van obliga tieleningen voor een totaalbedrag van 350 miljoen dollar. Deze belastingclaims zijn genoemd in Aholds jaarverslag van 2004. Het totaal van de belastingaanslagen bedroeg- inclusief boetes en rente- circa 210 miljoen euro. De intrekking van deze belastingclaims, die voor een deel door de rechtbank voor belastingzaken in Argentinië moet worden bekrachtigd, geschiedt onder de voorwaarde dat iedere partij haar eigen juridische kosten in verband met de verdediging in deze zaak draagt. matische gekozen was. ‘Ik heb me verkiesbaar gesteld omdat ik me interesseer in het bedrijf. Ik wil graag betrokken worden bij beleidsbeslis singen. Bovendien is de OR een goede verte genwoordiging van alle lagen uit de organisatie. Zo komen er vele verschillende onderwerpen aan bod en krijg je een goed beeld van een dwarsdoorsnede van het bedrijf.' Daarbij zitje om de tafel met mensen welke je normaal niet zo snel zal spreken. Hans wil samen met collega Fred Smit het hoofdkantoor weer op de agenda zetten. Op dit moment is er al een HK-Platform maar we zijn van mening dat we een nog beter platform weg kunnen zetten. In dit platform zitten wij samen Waar is onze ondernemingsraad mee bezig? Pierre Claire van de OR geven uitleg. een aantal mensen van het hoofdkantoor die als een soort klankbordgroep fungeren. We brainstormen met elkaar om te bepalen welke onderwerpen we in de toekomst op de kaart wil len zetten en hoe we het platform het beste vorm kunnen geven. Voor nu en voor de toe komst" Mochten mensen vragen hebben over dit platform of over de OR, dan zijn ze altijd van harte welkom. De OR is op de volgende manieren bereikbaar: Telefonisch (tijdens werkdagen): (075) 659 27 35 Via de fax: (075) 659 84 50 Via e-mail: ondernemingsraad-ah@ah.nl Schriftelijk: Ondernemingsraad Albert Heijn, Antwoordnummer 250,1500 VC Zaandam HansTheuns is sinds februari 2005 0R-iid. Hij is 37 jaar en woont in Purmerend maar is van origine een Brabander. Op zijn twintigste begon hij zijn carrière bij Albert Heijn in Amsterdam als verkoper op de deli-kaas afdeling. Tegen woordig is hij commercieel assistent Franchise, hetgeen betekent dat hij veel onderweg is. Niet dat hij dat vervelend vindt, in zijn privéleven is hij ook graag onderweg. ‘Mijn vriendin en ik maken graag lange en verre reizen. Op ons ver langlijstje staan onder andere Australië, Nieuw- ^^eland en Fiji’ aldus Hans. WWj neemt het OR-stokje over van Angelo Versteeg die vanwege het outsourcen van de IT- afdeling bij Albert Heijn zijn zetel in de OR moest opgeven. Hans was de enige kandidaat die zich verkiesbaar stelde en zodoende auto- 4 april 2006 - De Raad van Bestuur van Ahold heeft Jose Alvarez benoemd tot President en CEO van de Stop Shop/ Giant-Landover Arena. Alvarez, die in 2001 bij de onderneming in dienst trad, was voorheen Executive Vice President of Supply Chain and Logistics bij Stop Shop/Giant-Landover. Hij heeft meer dan 15 jaar ervaring in de supermarktbranche en heeft in de arena ook de functies bekleed van Senior Vice President of Supply Chain and Logistics en Vice President Strategie Initiatives. Hij volgt Marc Smith op, die in februari 2006 bekend maakte met pensioen te gaan.

Personeelsbladen | 2006 | | pagina 13