Aha 8 Bellen vanaf 12,8 cent per minuut, sms’en vanaf 3,8 cent. Eind januari kregen alle Ahold-medewerkers een brief thuis met informatie over de 50% medewerkerskorting bij AH Mobiel Prepaid. 7523 collega’s gingen tot nu toe overstag, waaronder de vier in dit artikel. Wanneer maak jij de overstap? ‘Ik ben altijd op zoek naar zo min mogelijk betalen’ ‘Leuk dat Albert Heijn dit voor de medewerkers doet’ ‘Het bereik is goed en de telefoon ook!’ 1 meteen op het personeelstarief laten overzetten.’ 2. Wat had je voorheen? ‘AH Mobiel. In de makreelweken van Albert Heijn, ongeveer een jaar geleden, kreeg ik wat krasloten. Daarmee heb ik toen een AH Mobiel simkaart gewonnen.’ 3. Wat zijn tot nu toe je ervaringen? ‘Toen de personeelsaanbieding kwam, had ik net een nieuwe opwaardeerkaart gekocht, en die heb ik nog steeds. Vergelijken met hoe het was, kan ik dus nog niet. Maar straks zal wel blijken dat ik langer met mijn beltegoed doe.’ 4. Wat lijkt je het grootste verschil met hoe het was? ‘Bellen doe ik niet zo heel veel, maar sms’en wel. Ik denk dat het verschil ’m vooral daarin zal zitten. Ik koop altijd opwaardeerkaarten van 20 euro, en daardoor betaal ik nu maar 4 cent per sms!’ 5. Zou je de personeelsaanbieding aanbevelen bij collega's? ‘Zeker, ik heb het ook al tegen collega’s gezegd. Ik vind het een heel goede actief Leuk dat Albert Heijn dit voor de medewerkers doet. Echt uniek.’ Walter Blok (32), verkoopspecialist AH filiaal 1429, heeft nu AH Mobiel Prepaid én, via de personeelsaanbieding, een nieuw mobiel toestel: 1. Waarom ben je overgestapt? ‘Eigenlijk was ik een half jaar geleden overge gaan op Simyo. Die is goedkoop: vijftien cent voor bellen, acht cent voor sms’en. Maar de AH Mobiel personeelsaanbieding is nóg goedkoper.’ 2. Wat had je voorheen? ‘Simyo dus. Maar ik heb altijd overwogen AH Mobiel te nemen, omdat je gratis beltegoed krijgt. En ik ben iemand die altijd op zoek is naar zo min mogelijk betalen. Zeker nu: we hebben net een huis gekocht en krijgen een kindje. Dan ga je op de centjes letten.’ 3. Wat zijn tot nu toe je ervaringen? ‘Ik heb pas vorige week het pakketje gehad, met een toestel, een simkaart en vijf euro beltegoed. Ik heb het alleen nog niet gebruikt. Omdat ik mijn nummer wil behouden, moet ik eerst het beltegoed van de vorige provider opmaken, anders ben ik dat kwijt.’ 4. Wat lijkt je het grootste verschil met hoe het was? Dat ik minder vaak moet opwaarderen. Ik denk trouwens dat ik dat per bank of giro ga doen, dat lijkt me het handigst. Het enige nadeel van de personeelsaanbieding vind ik dat je beltegoed maar een half jaar geldig is. Daarna kun je het wel binnen drie maanden opwaarderen, maar “een onbeperkt beltegoed” klinkt leuker.’ 5. Zou je de personeelsaanbieding aanbevelen bij collega’s? ‘Zeker, bij de meeste providers betaal je vaak 35 cent per minuut! Ik vind het trou wens ook heel goed dat Albert Heijn in deze tijd met zo’n aanbieding voor het personeel komt. Dat spreek me wel aan.’ Marijke Dijkema (26), assistente Human Resource Development HK Zaandam, belde al met AH Mobiel Prepaid voor ze op de perso neelsaanbieding overging: 1. Waarom ben je overgestapt? ‘Je hebt de opwaardeerkaarten met gratis beltegoed, en daarbovenop krijg je ook nog eens een korting van 50 procent. Dat is best veel. Via internet heb ik mijn nummer dan ook 50 procent medewerkerskorting bij AH Mobiel Prepaid Juriaan Piet (35), teamleider Houdbaar in het DC Zaandam, profi teert nu van de personeelsaanbieding, maar belde al met AH Mobiel Prepaid: 1. Waarom ben je overgestapt? Tkhad al AH Mobiel, sinds een halfjaar, omdat ik 10 procent personeelskorting kreeg. Voor een opwaardeer kaart van 10 euro betaalde ik maar 9 euro. Ik ben overgestapt op de per soneelsaanbieding omdat daarmee bellen en sms’en nog goedkoper is.’ 2. Wat had je voorheen? ‘Voor AH Mobiel? Libertel.’ 3. Wat zijn tot nu toe je ervaringen? ‘In eerste instantie ging mijn belte goed net zo snel naar beneden als voorheen: de overstap op de perso neelsaanbieding was niet helemaal goed gegaan. Maar afgelopen dins dag kreeg ik een sms dat ik nu wel van de personeelsaanbieding profi teer. Hoeveel me dat precies gaat schelen, weet ik nog niet. Ik bel en sms ook niet zoveel: ik doe ongeveer twee maanden met een opwaardeer kaart van 10 euro. Maar AH Mobiel op zich bevalt prima. Ik heb nog geen enkele keer gehad dat ik niet kon bellen. Het bereik is goed. En de telefoon, een Nokia 2600, ook.’ 4. Wat lijkt je het grootste verschil met hoe het was? ‘Ik denk dat ik langer met het beltegoed zal doen en dat is alleen maar gunstig. Ook al

Personeelsbladen | 2006 | | pagina 8