KLIK! KLIK! KLIK! Alle hens aan dek! Amstelbank AH 1355 viert feest 4de AH handbaltoernooi Jurgen kreeg de blinddoek voor Zondag 25 juni 2006 in Raamsdonksveer 3 Aha De inschrijftermijn sluit op 1 mei, zorg dat je er snel bij bent. Van Paulien Otter AH 1239 in Zoetermeer ontvingen wij het volgende bericht: 'Eind januari verliet VM Jurgen Struijk ons filiaal om overgeplaatst te worden naar De Lier. We hebben zijn vertrek met een “speciale" verrassing afgesloten; een zogenaamde lapdance door twee dames van de deli. Na een korte toespraak was het de beurt aan de dames Jurgen ervan te overtuigen dat hij een lapdance zou krijgen (waar hij zelf om gevraagd had). Na het vastbinden met boeien en het voorhouden van een blinddoek kwam onze echte verrassing naar voren: onze boys van houdbaar, verkleed in een kort rokje, voerden een show op en lieten Jurgen in de waan dat ze de twee dames waren. Toen de Hierbij nodigen wij alle sportieve AH-mede- werkers uit een dag te komen handballen. Gezellig sportief bezig zijn. Stel met je eigen filiaal een team samen en schrijf je in, bij voorkeur een gemengd team bestaande uit min. 7 personen. In verband met verhuizing is het AH-toernooi nu in Raamsdonksveer in plaats van Breda. Op woensdag 8 maart heropende de bur gemeester van Zwolle de parkeergarage van AH 1355 (Zwolle). In samenwerking met de gemeente, Albert Heijn en de eige naar van de overige ruimtes is de garage opgeknapt. Op de openingsdag was er een actie van AH met gratis uitrij-kaarten. Als klap op de vuurpijl verzorgde de regionale bekendheid Jannes een spetterend optre den voor de winkel. Ondanks het slechte weer was er veel enthousiast publiek! inspanningen van de kinderen. De spon sorloop werd een groot succes met ruim 260 gesponsorde kinderen en héél veel supporters! De totale opbrengst bedroeg ruim 7000 euro, allemaal bestemd voor de Stichting Opkikker. Deze stichting verzorgt verwendagen voor langdurig zieke kinde ren en hun families. Lars Boersma en Rudi Boiten van AH 1280 Delfzijl lieten hun fantasie de vrije loop toen het Amstel-bier in februari tijdelijk in de aanbieding was. Om het zo mooi mogelijk te presenteren bouwden de jongens een heuse Amstel-bank. ‘Wij zijn niet alleen een winstgevend filiaal maarvooral ook een gezellig filiaal!' Wil je meer informatie of een inschrijfformulier, stuur dan een e-mail naar: dimphyvanderbom@planet.nl. AH filiaal 1238 Breda Tel. 06-13 24 3998 De Zevenhoeven in Heemskerk een sponsorloop. Albert Heijn in Heemskerk wilde graag een steentje bijdragen. Zo zorgde het filiaal voor AH-petjes en vlag gen: een mooie manier om het geheel aan te kleden. Supermarktmanager Erwin Slop regelde chips en drankjes en dat bleek een zeer welkome beloning voor de een leuk afscheid en we wensen hem veel succes in De Lier.’

Personeelsbladen | 2006 | | pagina 3