r* I i 9 Aha issière Gonnie Bettink AH 1410 Ede Verkoper John Landman AH 1435 Roosendaal Filiaalcontroieur Henk Hoeve HK Zaandam HetAH-gevoel ,^)llegialiteit uwe dienst Gonnie Bettink was vorig jaar 25 jaar in dienst. Op 10 sep tember werd dit groots gevierd met een spectaculair feest. De steun van collega’s en klanten waardeert zij enorm. Ooit begon Gonnie in Rheden bij AH als caissière. ‘We had den drie kassa’s en daarnaast vulden we zelf de vakken en moesten we alles handmatig bestellen. Tegenwoordig is alles geautomatiseerd.’ Het AH-geVOel ‘Ik hoop hier nog lang te blijven en heb mijn plek echt gevonden hier. De gezelligheid en saamhorigheid die ^hebt met collega’s en de groep vaste klanten die je in de loop van de kennen zijn echt belangrijk.’ ‘Toen ik als 14-jarige jongen begon ging de winkel net over van bedieningswinkel naar zelfbediening. Als de stroom uitviel konden wij gewoon doorwerken omdat er toen nog slingerkassa’s waren.’ De VUT Henk, nu 55, wil graag als hij 61 jaar is met de VUT. ‘Dan vind ik het mooi geweest en wil ik meer tijd doorbrengen in Zweden waar ik een tweede huis heb. Dat is voor later, nu heb ik het nog prima naar mijn zin.’ Het AH-geVOel ‘Het Albert Heijn-gevoel is voor mij het familiegevoel. Wel vind ik dat er de laatste jaren veel veran derd is. Door de strakke planningen en tijdsindelingen en de komst van R&R moet er harder gewerkt worden. Als il vroeger rond de middaglunch bij een winkel naar binnen liep, zat de kantine vol met medewerkers. Dat is tegen woordig minder. De werkdruk is hoog en dat baart me soms wel zorgen.’ John gaat altijd met plezier naar zijn werk en dat doet hij al 12,5 jaar. Eerst bij de Primarkt en later bij de Albert Heijn. ‘Er is heel veel veranderd de afgelopen tijd. Alles is geautomatiseerd waardoor het werk steeds makkelijker wordt. Vroeger moest al de voorraad handmatig geteld en besteld worden. Tegenwoordig hebben we daar mooie systemen voor. Albert Heijn is hier echt een goede voor loper in.’ ‘Het “Albert Heijn- gevoel” is voor mij een “samen” gevoel. Albert Heijn is wel eens door een dal gegaan maar dan worden de schou ders er onder gezet en zorgen we dat alles op de rails komt. De omgang met klanten staat altijd hoog in het vaandel.’ ‘Het werken bij de Deli/Kaas is erg gezel lig, je werkt veel meer samen dan bijvoor beeld bij de kassa. De laatste tijd zijn we steeds meer gaan voorverpakken. Dit heeft zo zijn voor- en nadelen. Doordat alles voorverpakt is kunnen klanten min der goed een gepast stukje kopen. Het voordeel is dat je als medewerker veel minder hoeft te snijden en je hierdoor meer kan bezighouden met actief verkopen.’ Judith van Meggelen-Tops was 1 februari 12,5 jaar in dienst. Dit werd gevierd met koffie en gebak in de kantine. Judith Utógon ooit bij Primarkt, dat later door ^?bert Heijn werd overgenomen. dat collega’s het zonder pro blemen willen overnemen als het even niet gaat.’ Henk Hoeve begon in 1965 zijn carrière bij Albert Heijn in de eerste Albert Heijn, AH Oostzaan. Hij heeft in veel verschillende winkels gewerkt en komt nu als filiaalcontroieur bij winkels langs om het goederen proces te controleren. Het AH-geVOel ‘Als het een beetje mee zit blijf ik hier nog wel wat jaartjes werken. Ik heb het prima naar mijn zin.’ ‘Ook collega’s staan altijd voor je klaar. Het is fijn om te weten

Personeelsbladen | 2006 | | pagina 9