I i i je je op? I) 5 Aha Waar zie je s Waar verheug momenteel tegenop? Wat zijn je goede voornemens werk en privé? Chris Dik financieel directeur Wil je zo aan het begin van het nieuwe jaar nog iets kwijt aan alle medewerkers van Albert Heijn? i Albert Voogd directeur Winkelorganisatie i vooruitkijken trokken. Sommige ontwikkelingen binnen de strategie zijn nog pril, andere zijn al ver in ontwikkeling. Q Privé zie ik toch wel tegen de bevalling op maar wat het werk be treft zijn er geen punten. Het wordt opnieuw een spannend jaar maar daar kijk ik eerlijk gezegd juist naar uit. Q Ik verheug me op de samenwerking tussen WWM en Franchise. Ik verheug me op de vele momenten dat ik medewerkers ontmoet op de winkelvloer en tijdens de winkeldagen. Dat inspireert. En ik ver heug me op de nieuwe baby. Q Op het werk wil ik de communicatie, met alles en iedereen, goed blijven bewaken. Privé geldt dat ik mijn sociale leven, zowel het gezin als vrienden, meer wil koesteren. Vooral vrienden schieten er regel matig bij in, dat vind ik jammer. Q Ik ben ongelooflijk trots op alle medewerkers. Ieder heeft zo’n goede klus geklaard en zoals de winkels eruitzagen met de feestdagen, dat was ongekend. Als we dit vol weten te houden en zaken samen oppakken dan laten we zien waar Albert Heijn voor staat.’ NB: In de volgende Aha zal Albert Voogd dieper ingaan op het nieuwe besturingsmodel voor de Winkelorganisatie. Q Ik heb er meerdere. Ik ben trots op alle mensen die de resultaten van 2005 hebben neergezet zoals het ver der verlagen van de kosten. Een ander hoogtepunt vond ik de winkeldagen van het najaar en ik was heel blij dat de OR positief adviseerde over het nieuwe be sturingsmodel van de winkels. De AHWK, samen met Franchise, was eveneens een hoogtepunt. Een hoogte punt in de privésfeer is het feit dat Arlene en ik in april ons vierde kindje verwachten. Q Er zijn dit jaar een aantal winkelmedewerkers overleden. Zonder meer dieptepunten. Tegelijkertijd vond ik de enorme belangstelling van mllega’s hartverwarmend. W-' Het komende jaar zullen opnieuw een aantal aspecten van de strate gie zoals we die uitgezet hebben vorm krijgen. Denk aan het besturings model of het ontkoppelen van aflever- en vulmoment van producten in de winkels. Innovatie wordt steeds belangrijker zoals kassaontwikkeling of de elektronische schaprail. Medewerkers worden overal sterk bij be- fl De opening van een aantal echt nieuwe winkels bijvoorbeeld zoals Naarden en Egmond maar ook een kleine stadswinkel in Maastricht. Voor het eerst in jaren zijn we het aantal locaties met Albert Heijn op de pui weer aan het uitbreiden. Voor onze groeidoelstellingen absoluut noodzakelijk! O Het niet meer hebben van een Albert Heijn in Maasbree (iedere plaats verdient een Albert Heijn!). Q Dat we met veel plezier samen werken aan ten die we in dit kader zullen ondernemen dit jaar. Q Er is in 2005 onwaarschijnlijk veel werk verzet en dat heeft geleid tot fantasti sche resultaten. Iedereen binnen Albert Heijn verdient daarvoor een groot compli ment! We zagen meer klanten in de win kels, meer gezinnen met kinderen deden hun boodschappen bij Albert Heijn, maar ook het marktaandeel van tweeverdieners ^feg. Dat biedt een prachtige basis voor de toekomst. De eenheid en gelijkgerichtheid van de be trokken collega’s bij ‘Doorbraak’ wil ik graag vaker en breder toegepast zien. Beter luisteren naar elkaar, elkaar willen begrij pen en samenwerken in vertrouwen. Als we dat met elkaar realiseren wordt ook 2006 ongetwijfeld een fantastisch jaar. de toekomst van Albert Heijn. Het verder invullen van Albert Heijn als duurzame organisatie kan en zal een mooie bron zijn om met nog meer energie aan het bedrijf te werken. Q Dat weet ik eigenlijk niet. H Verdere samenwerking met de arena- collega’s van Etos en Gall&Gall. Op het financiële vlak werken we al veel samen met betrekking tot regelgeving en rapportages. Door dat contact is mijn werk alleen maar boeiender geworden. Ik denk dat lokaal meer samenwerken ons ook veel zal brengen. ff Ik wil vaker mijn kantoor uit om een kijkje te nemen waar het echt gebeurt: de winkels. Laten we trots zijn op het resultaat dat we samen hebben behaald. We werken bij een mooi bedrijf dat nog een prachtige toekomst voor zich heeft. Iedereen bedankt voor de inzet!

Personeelsbladen | 2006 | | pagina 5