I i cv 1 9 Aha Chris Dik >e onderlinge sfeer, het aanpakken en het betrokken zijn bij de dagelijkse operatie. Dat mis ik eerlijk gezegd nog wel eens.’ Gegrepen door de logistiek van Albert Heijn? Dat klinkt wel erg blauw! ‘Ik werk al achttien jaar bij Albert Heijn. Mijn eerste baan bij Albert Heijn was als parttimer in AH 1080 Amsterdam. Ik heb bij Albert Heijn veel kansen gekregen en voel me thuis bij dit bedrijf. Ook bij mij gaf de Ahold-crisis wel even een rotgevoel, maar het gaf me ook energie om samen met collega’s het bedrijf er weer bovenop te helpen. En ik ben niet de enige. Als je bijvoorbeeld ziet hoe hard de mensen op mijn afdeling zich de afgelopen jaren hebben ingezet en wat zij aan kennis heb ben vergaard op het gebied van de nieuwe financiële en wettelijke regelgeving. Dat is echt ongelooflijk! Hun kennisniveau is zo hoog dat we inmiddels complimenten krijgen van de in stanties die zich bezighouden met de controle.’ En dat heeft mede bijgedragen aan een positieve re financiële situatie? ‘Het ziet er inderdaad beter uit. Maar het blijft knokken en zoals al gezegd: er liggen nog vele uitdagingen voor ons. Maar zoals de poster aan mijn muur zegt: the secret of getting ahead, is getting started!’ OPLEIDINGEN Vwo Han Fortmann college Heerhugowaard Economie llniversiteit van Amsterdam Controllersopleiding Vrije llniversiteit HOBBY'S Zweden (favoriet vakantieland), hardlopen en lezen FUNCTIES 2003 Financieel directeur Albert Heijn 1999 Directeur Logistiek Albert Heijn 1996 Sitemanager DC Pijnacker 1993 Sitecontroller DC Zwolle 1990 Assistent-controller Albert Heijn 1986 Parttimer AH 1080 Amsterdam Geboren 08-01-1967 in Heemskerk Twee kinderen: Sven (5) en Kirsten (8)

Personeelsbladen | 2005 | | pagina 9