59.01 o De productie van kerstpakketten F 1 i Flowmanager Hans van der Horst is de ‘kerstpakkettenspecialist’ van Albert Heijn. Hij was van het begin tot het eind betrokken bij het verzinnen, bestellen en produceren van de kerstpakketten die alle collega’s van Albert Heijn onlangs ontvingen. We spraken hem in november tijdens de inpakwerkzaamheden in het magazijn van Deli XL in Veenendaal. ROMANO SANDEE, kassamedewerker AH 1330 Groningen: ‘Op 6 februari 2005 woog ik 107 kg. Momenteel weeg ik 70 kg. Vertraging Megabestelling Medewerkers van de sociale werkplaats en Dell XL tijdens het vullen en klaarmaken van de kerstpakketten van Albert Heijn lopende band I n februari, twee maanden na de vorige I kerst, was Hans alweer te vinden op de I jaarlijkse kerstpakkettenbeurs in Ros- I malen. Inspiratie opdoen. Vlak daarna kwam een klein projectgroepje bij elkaar om te bespreken wat het thema van het kerstpakket zou worden. Mark de Horn van Arbeidszaken, communicatieadviseur Simone Frans en Hans kozen uiteindelijk voor een koffie-en-thee pakket met een luxe uitstraling. Uiteraard met zoveel mogelijk huismerkproducten. Bas van Oorschot, inkoper Geschenken service bij Deli XL, leidt ons rond in de pro- ductiehal waar pallets vol producten klaar staan. Het loopt niet helemaal zoals hij gehoopt had. De dienbladen en aardewerken mokken zijn vertraagd omdat de douane de zeecontainers uit China grondig controleert. Vandaar dat er ook maar één lopende band gereserveerd is voor de kerstpakketten van Albert Heijn. Dat hadden er eigenlijk drie De producten worden tegen inkoopprijs aangeschaft. Het spreekt voor zich dat je er vroeg bij moet zijn omdat je anders het risico loopt dat bepaalde producten niet op tijd klaar zijn. Dat geldt met name voor de dienbladen en mokken die via de boot uit China komen. In november kwamen de producten in etappes binnen bij Deli XL in Veenendaal. Het ging in totaal om 961 pallets! '5 Tierstaande ES.

Personeelsbladen | 2005 | | pagina 10