De introductie van AH XL, prijsverlagingen en een campagne om het Eigen Merk goed op de kaart te zetten. Door deze en andere ontwikkelingen is Aha 8 Sandra Kreugel (36), Hilversum Remco Heijblom (24), Leeuwarden ‘De Sprite moet terug in het assortiment Uitgesproken Albert Heijn en de concurrent Positieve en negatieve aspecten Veranderingen bij Albert Heijn Cijfer Albert Heijn en de concurrent 'Door de combinatie van werk, huis houden en de opvoeding van mijn twee kinderen zit ik wel eens in tijd nood. Bij Albert Heijn haal ik boodschappen voor de hele week. Je kunt ook wel naar de bakker, groenteboer en slager gaan maar dat kost een hoop tijd en gesjouw. Voor de kleinere boodschappen ga ik ook wel eens naar de Super.' Positieve en negatieve aspecten 'Het grote assortiment vind ik het grootste voordeel van Albert Heijn. Ook vind ik de poppenkastpoppen een leuke actie. Ik heb ze allemaal al gespaard en de kinderen zijn er gek mee. En negatieve aspecten? De prijs kan misschien iets lager en ik vind dat het altijd erg druk is in de winkel. Vooral op vrijdagavond en zaterdagochtend.’ Veranderingen bij Albert Heijn 'De laatste jaren zijn er meer Eigen Merk-producten bijgekomen. Ideaal als je een groot gezin hebt. Ook zijn de winkels opnieuw ingedeeld waardoor het overzichtelijker is W geworden. Ik vind het handig dat alle winkels dezelfde indeling hebben.' Cijfer ‘Albert Heijn krijgt van mij een acht. De prima service, het grote assortiment en de goede locatie geven de doorslag.' ‘Het maakt mij niet zoveel uit waar ik mijn boodschappen haal. Ik ga meestal naar de supermarkt die het dichtste bij is, en dat is nu toevallig de Albert Heijn.’ ‘Bij Albert Heijn vind ik het wel fijn dat er een groot assortiment aan A-merken te krijgen is. Wat ik wel jammer vind is dat het assortiment steeds minder breed wordt. Ik merk dat er de laatste tijd producten verdwijnen. Zo mis ik bijvoorbeeld de Sprite. Hiervoor ga ik nu echt naar een andere supermarkt.’ ‘Ik merk dat Albert Heijn steeds meer een prijsvechter wordt. Vroeger was de service het belang rijkste watje van Albert Heijn zag in reclames, nu zijn dat de goed kope prijzen geworden.’ ‘Als ik Albert Heijn een cijfer zou moeten geven dan is geef ik een zeven a zeveneneenhalf. Ik heb eigenlijk nergens klachten over. Behalen de Sprite... die moet terug in het assortiment.’

Personeelsbladen | 2005 | | pagina 8