I I Het ‘blauwe’ huwelijk van Gert Irene TOP-5 OM VERLIEFD TE WORDEN Huisje, boompje, beestje 5 Aha Via vrienden Internet (MSN) Uitgaan Werk/school Vakantie I TWEE VERLIEFDE KLANTEN Angela Verdam (26) en Bart Oostrom (35): ‘Het eerste oogcontact hadden we op een dinsdag in juli 2004 om 17.15 uur toen we een boodschappenmandje pak ten in de Albert Heijn aan de Gildeweg in Vlissingen. Vanaf die dag zijn wij ruim vijf weken lang, iedere werkdag, om 17.15 uur naar de Albert Heijn gegaan. Hiervoor gingen we zelfs eerder weg van het werk! We durfden elkaar niet aan te spreken dus bleef het al die weken bij stiekem naar elkaar kijken, vlinders in de buik en hoog uit een keer voorzichtig groeten.’ Na een paar weken zag Angela de auto van Bart bij haar in de wijk geparkeerd staan. ‘Ik heb de stoute schoenen aangetrokken en een kaart in zijn brievenbus gegooid met de tekst: Ik ben geen held in het aanspre ken van mannen in de supermarkt, dus ik wil op deze manier even aan je kwijt dat ik je een heel leuke man vind! Ik kom je vast nog wel een keer tegen! Liefs, Angela.’ De dag erna troffen ze elkaar op de par keerplaats van de Albert Heijn. Bart zei: ‘Jij moet Angela zijn!’ Het eerste contact was gelegd. Angela: ‘In het weekend gin gen we uit eten en naar de bioscoop in Antwerpen. Sindsdien zijn we altijd bij elkaar. Op 5 mei heeft Bart mij ten huwe lijk gevraagd. We trouwen op 19 mei 2006. En we doen nog steeds bood schappen in onze favoriete supermarkt: de AH XL in Vlissingen. Alleen niet meer dagelijks!' Stiekem gedoe e ben je vrij?” Afspraakjes maken deden we vroe ger veel meer stiekem. Niet zo open als nu. We vrije jaren zeventig. Maar zo vrij was ik nu ook weer niet opgevoed. Nu lijkt het soms wel een soap als collega’s verliefd op elkaar zijn, terwijl wij het angstvallig probeerden stil te houden. Je wist vroeger precies wat elk product in de winkel kostte. Je kende de hele winkel uit je kop. Maar onderling weten medewerkers van nu meer van elkaar dan toen.’ onderhand al veel mensen bij Albert Heijn. Uit de winkel en nu ook van het distribu- 1 op de 10 Nederlanders ontmoet zijn of haar levenspartner op het werk 1 op de 3 Nederlanders is wel eens heimelijk verliefd geweest op een collega (bron: Loopbaanadvies.net) al Ie «ert (49) en Irene Wielders (45) Hij: allround magazijnmedewerker plus DC Pijnacker Zij: kassamedewerker AH 1546 Zoetermeer Samen: 22jaargetrouwd ‘Ik was 17 en werkte achter de kassa. Ineens Atnd hij voor me. Twee meter groot, één meter □reed. Wauw, wat een vent!’ Gert Wielders kwam in 1978 net uit militaire dienst. Met 21 jaar maakte hij zijn rentree als verkoper bij AH 1215 Leiden. En op het kennismakingsrondje door de winkel was het meteen raak. Gert en Irene vielen als een blok voor elkaar. Irene: ‘Je draait een beetje om elkaar heen. Je probeert samen te gaan eten en vraagt: “Hoe laat In 1983 zijn Gert en Irene getrouwd. Een ‘blauw’ huwelijk. Ze hebben twee kinderen, Wendy (20) en Dave (18). Irene: ‘En we werden ook echt wel in de gaten gehouden hoor, zijn nog steeds bij elkaar. Samen ken je Je kon zeker niet te lang wegblijven. Natuurlijk heb je extra veel zin om naar je werk te gaan; met de liefde in je bol. Maar na een jaar ben ik in tiecentrum. Met mijn huidige supermarkt manager heeft Gert twintig jaar geleden nog gewerkt. Het DC waar hij werkt, levert dagelijks bij ons de spullen. Toen Gert 25 jaar bij de zaak was, zagen we veel geza menlijke bekenden op de receptie. Hoe How deep is your love... Onze liefde groeide in de langer je bij Albert Heijn werkt, hoe leuker.’ ander filiaal gaan werken. Ik kon niet zo ^Red opschieten met de leiding. Ik was ook nog maar 17 en vrij impulsief.’ ‘We gingen uit en dansten in café de Lantaarn op muziek van de Bee Gees. Stayin alive.

Personeelsbladen | 2005 | | pagina 5