Verliefd op een collega Melvin Angela: dat zit wel gebakken! De werkvloer staat hoog in de topvijf van plekken waar geliefden elkaar voor het eerst ontmoeten. Ook bij Albert Heijn vliegen de vonken over... Aha 4 Net als in de film Goede combinatie Blauwe vonkenI Ze ontmoetten elkaar in 2003, tijdens de afde- lingsreis Bakery naar Parijs. Melvin: ‘Ik kom de bus binnen, te laat, en vind nog net ergens een vrij plekje. Naast Angela. We raken aan de praat.’ Angela: ‘In de eerste uren bleef het vooral bij naar elkaar kijken.’ Melvin: ‘Pas op de tweede en laatste avond van de reis kregen we wat. ’s Avonds om elven, na een groepsetentje en cafébezoek. Toen was het raak!’ Melvin Scherrenberg (22). verkoper^ Bakery AH 1546 Utrecht Angela Drenthe (19), verkoper Bakery AH 1276 Amsterdam Samen sinds: februari 2003 ‘Na Parijs begonnen we af te spreken. Naar de film in Utrecht en Amsterdam’, weet Angela nog. ‘We hebben veel films gezien in die tijd. De beelden zagen we, maar de gedachten waren bij elkaar. Lange tijd zagen we elkaar twee keer per week. Nu alleen nog op zondag. We volgen alle bei een MBO Duaal opleiding via Albert Heijn. Hij in Nieuwegein, ik in Zaandam. Maar geluk kig is hij bijna klaar met de opleiding.’ Hij is ram, zij boogschutter. Een goede combi natie volgens Melvin. Angela: ‘Toch zie je ons niet samen in de winkel staan. Dat werkt niet. Het is wel handig dat we allebei hetzelfde werk doen. Als je praat over je werk weet de ander precies waar je het over hebt.’ Melvin: ‘Best wel apart eigenlijk, dat we allebei op de bakery werken en met hetzelfde vak be^ zijn. We kunnen elkaar ook vaak dingen ove® het werk vragen. Samen klagen en vragen... Je leert van elkaar. Angela’s moeder werkt ook bij Albert Heijn. Als we gaan trouwen wordt het dus zeker een blauw huwelijk.’

Personeelsbladen | 2005 | | pagina 4