t£LIK!KLIK!KLIK! rass Duik in het diepe «o mum Tflin eenfeestelijk kookboek! Komt dat sctzotf Dansende distributiemedewerkers Estafettestokje voor DC Tilburg De zevende van Geveling Studentjes verslaan Appies 55® 3 Aha tl r PRIJSVRAAG sk van Wissen heeft een gedicht gemaakt over ‘De smaak van december’. Dit gedicht is te lezen op www.ah.nl onder het kopje persberichten. ‘De smaak van december’ belicht de mooiste feest maand van het jaar. Traditionele recepten met een eigentijdse twist spelen de hoofdrol. Zoals Sinter- klaas-brownies, gevulde kalkoenfilet met parmaham en chipolata panna cotta. Daarnaast is er aandacht voor de typische liedjes, spannende sprookjes en sterke verhalen die de decemberfeesten zo bijzonder maken. Het boek bevat circa 300 pagina’s en is tot eind december verkrijgbaar. De prijs bedraagt 9,99. Hans Geveling heeft op 19 oktober in Bemmel zijn zevende Albert Heijn-win- kel geopend. Hij is een franchiser en is eerder dit jaar ‘ondernemer van het jaar’ geworden. Zijn winkels richten zich erg op de lokale omgeving. De medewerkers hebben een speciale servicegerichte cursus gekregen. ‘Wij De Kroontjesestafette is een prijs voor goed preventie-, verzuim- en (re)integratiebeleid die een bedrijf kan krijgen van een collega-werkgever. Op 10 november ontving DC Tilburg n. een estafettestokje voor het succesvolle preventief beleid. Zo is er een bewegingstherapeut die N. J medewerkers helpt met de juiste werkhouding en adviseert over verbeteringen op de werkplek. DC \Jr Tilburg zal de prijs binnen drie maanden doorgeven aan een andere organisatie. De Kroontjesestafette is in het leven geroepen door de Commissie het Werkend Perspectief, een gezamenlijk initiatief van het ministe rie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid en het ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport. Beantwoord de onderstaande vragen en maak kans op een van de tien exemplaren van ‘De smaak van december'. Maak de volgende zin af Stuur je antwoorden vóór 9 december via de mail naar aha-magazine@ah.nl of via de post: Albert Heijn, Interne Commu nicatie A301, Redactie Aha, Postbus 3000,1500 HA Zaandam. hanteren dezelfde prijzen als de Albert Heijn tien kilometer verderop, maar proberen wel net iets meer te bieden’, aldus regiomanager Jerry de Leeuw. Andere vestigingen van Geveling zijn de franchisewinkels in Gendt, Huissen, Montfoort, De Meern, Zeist Kerckenbosch en Druten. Medewerkers van DC Tilburg gingen op zaterdag 22 oktober de strijd met elkaar aan tijdens een zaalvoetbaltoernooi. Ook leden van het MT toonden zich sportief. Zij hadden zich ingeschreven onder de naam 2XNIX en hadden als enige team ook een vrouwelijke deelnemer. Uiteindelijk waren de Studentjes het sterkst. Dit team bestond uit medewerkers van de afdeling Kruidenierswaren. In de finale tegen de Appies (medewerkers van de verscentrale) wisten zij de eindstand op 2-1 te brengen. Het toernooi was door medewerkers van het DC georganiseerd: René van den Heuvel, Sjef Bastings, Ruud Dimmers, Ferry Vermeer, Maarten van de Vrande en ex-medewerker Coen Brandsma. U t I i De medewerkers van DC Zaandam hadden op 3 september een feestje in Snowplanet. Reden voor de feestelijkheden was de succesvolle implementatie van CELS. Het leren werken met het nieuwe systeem heeft veel doorzettingsver mogen en extra energie gekost. Door de inzet van alle medewerkers van DC Zaandam en enkele collega’s van DC Zwolle is de overgang succesvol verlopen. De betrokken Zwolse collega's waren daarom ook speciaal uitgenodigd. Het feest bestond uit twee thema's: après-ski en salsa. Zo werden er snowboard-, ski- en snowbikelessen gegeven en was er een spetterende salsa-demonstratie. Na de demonstratie is er veel gedanst en kwam het feest goed los. Vorig jaar juni hebben Jan en Conny van de Wiel AH 8536 Haaren overgenomen. Zij hebben een succesvol maar stor machtig jaar achter de rug. Om de medewerkers te belonen voor hun inzet vè>.-.<et afgelopen jaar en tevens het startsein te geven voor lokale activitei ten dit najaar, hebben ze met de mede werkers bij duikschool Calypso een introductieduik gemaakt. 1. Bij een traditioneel Nederlands kerstdiner, denk ik direct aan... 2. Welke drie dingen mogen niet ontbreken bij oud en nieuw? 3. Op welke datum wordt driekoningen gevierd? Ik verheug me op december omdat... I

Personeelsbladen | 2005 | | pagina 3