«KLIK!KLIK!KLIK! Interactieve AH winkeldag Koffietentoonstelling slurpend geopend BBQ en Cultuur Awards Wet gepensioneerden naar het dolfinarium I 3 Aha 3 WitreiMnf Cu/fuurttfuwfc Ruim 1800 Ahold-medewerkers, voornamelijk medewerkers bij Albert Heijn, hebben zondag 18 september mee gelopen in de Dam tot Damloop 2005. Abraham Zwedie, verkoper AH 1248 Bilthoven, was met 57 minuten en 48 seconden de snelste Ahold’er. In de Ahold-tent was het na afloop erg gezellig. Massages, een lekkere douche, gezellige kraampjes en sfeervolle muziek waren enkele van de activiteiten die in de tent te vinden waren. Tijdens de AH winkeldag (SM-dag) op 13 september konden supermarktmanagers en franchisenemers ervaringen uitwisselen. Dit jaar was de opzet van de dag anders dan voorgaande jaren. Zo konden de aanwezigen deelnemen aan de workshops ‘vertrouwen’ en ‘samen’ die gebaseerd waren op de cul tuurwaarden. Ook zijn een aantal stellingen aan bod gekomen, was er een paneldiscus sie met de directie en waren er presentaties van Dick Boer, Albert Voogd en Sander van der Laan. Alle deelnemers hebben een in formatiemap en een dvd meegekregen om medewerkers in de winkel te informeren. Een keer in de twee jaar organiseert Albert Heijn een gepensioneerdendag. In totaal hebben dit jaar vijfduizend gepensioneerden zich aan gemeld voor een uitstapje naar het Dolfinarium. Van 29 augustus tot en met 2 sep tember was het zover. Volgens Mark Hom van Arbeidszaken zat de sfeer er goed in en zijn er leuke reacties binnengekomen. Het LDC in Geldermalsen had zaterdag 17 september een beregezellige barbecue. De opkomst was zeer hoog en er is goed gegeten want de cateraar moest zelfs nog vlees bij halen. Naast de barbecue werd het jaarlijkse dartstoernooi gehouden. Beste darter van 2005 is Dirk Plug geworden. Verder werden de Cultuur Awards uitgereikt. De Cultuur Award is bedoeld om medewerkers die een voorbeeld zijn voor diverse cultuurwaarden in het zonnetje te zetten. Er zijn een zestal awards uitgereikt in de categorieën respect, vertrouwen, bezieling, samenwerken, doelgericht en vernieuwing. Omdat er bij het DC veel mensen uit verschillende culturen werken is hier tijdens de barbecue rekening mee gehouden. Naast de traditionele Hollandse barbecue was er een speciale islamitische barbecue gereserveerd waar alleen halal vlees op werd geroosterd. Koffieslurpend heeft directievoorzitter Dick Boer woensdag 21 september de tentoonstelling over Albert Heijn’s koffie in onze museumwinkel geopend. Hij deed dit onder toeziend oog van Joost Pollmann, de ‘meesterproever’ van onze kof fiebranderij. Waarom deze tentoonstelling? Omdat onze ^hismerkkoffie, Perla, niet zomaar een huismerk is. We bran den als enige supermarktketen onze koffie zelf. En niet sinds gisteren, maar sinds 1895. Toen begon de oprichter van ons bedrijf met het branden van kof fie achter zijn win keltje in Oost- zaan. Het impor teren, keuren, melangeren en verpakken van koffie gebeurt vandaag de dag in onze moderne koffiebranderij: de Ahold Coffee Company. Reden genoeg om er een permanente tentoon stelling over in te richten. De museumwinkel op de Zaanse Schans is in het winterseizoen zaterdag en zondag van J^OO tot 16.00 uur geopend. Toegang is gratis. Een route- WRchrijving naar de Zaanse Schans in Zaandam vind je op www.zaanseschans.nl. Meer informatie over de geschiede nis van onze koffie vind je op WinkelWeb, SupplyWeb en intranet HK onder het kopje ‘Albert Heijn’ en ‘Historie’.

Personeelsbladen | 2005 | | pagina 3