KLIK!KLIK!KLIK! Tjamsterweken e keer 100.000 euro! Versnaperingen voor De Opkikker L 41'f Xis het aan de kat lag... (grootschalig hamsteren Is dit de Ijamster- ^Mercedes? Letterlijk inslaan 1 3 Aha rtyi ■■Md ij, r.' Medewerkers van franchisewinkels AH 8631 Naaldwijk en AH 8629 Honselersdijk zetten zich afgelopen zomer massaal in voor ‘The ride for the roses'. Dit evenement waarvan de opbrengsten voor KWF Kankerbestrijding zijn, wordt jaarlijks georganiseerd en is een begrip in de regio. Medewerkers van beide vestigingen hebben ADV- en vakantie-uren ingeleverd wat 12.500 euro opleverde. Lotenverkoop bracht 21.000 euro op. En op zondag 21 augustus stapten 200 medewer kers op de fiets voor de echte ‘Ride of the roses’. Edward Koornneef, de franchisenemer van zowel AH 8631 als AH 8629, betaalde 15.000 euro inschrijfgeld en zorgde ervoor dat alle medewerkers een Albert Heijn T-shirt droegen. Het bedrag dat zijn winkels hadden vergaard, vulde hij vervolgens aan tot een mooi rond getal: 50.000 euro. Na afloop zong Lee i^^vers nog enkele klassiekers waarna de cheque met het eindbedrag werd overhandigd aan KWF Kankerbestrijding. Alle bedrijven en particulieren hadden gezamenlijk een bedrag van 718.990 euro binnengehaald! Stichting De Opkikker organiseert al tien jaar ‘Opkikkerdagen’ voor gezinnen waarvan een kind langdurig ziek is. De stichting doet dit in overleg met Nederlandse ziekenhuizen. Het jubileum werd op woensdag 18 mei gevierd in Almere, Alkmaar, Amsterdam, Den Haag, Nijmegen en Maastricht. Verschillende Albert Heijn-filialen in die steden zorgden tijdens de viering voor soesjes, chips en limonade. In de augustus-trekking van de Staatsloterij is twee keer 100 duizend euro gevallen op loten die gekocht zijn bij AH 1540 Rotterdam en 1142 Gorinchem. Mike van Noord, medewerker AH 1142, wist te vertellen dat de winnaars een aantal medewerkers van leverancier Chiquita zijn. ‘Ze kopen altijd gezamenlijk een straatje. Meestal doen ze dat bij de Bruna, maar deze keer kwamen ze bij ons. En mét resultaat! Een medewerker van Chiquita heeft ons laten weten dat ze de loten voortaan altijd bij ons zul len kopen.’ In totaal deden dertien medewerkers van Chiquita mee aan de loterij. Ze hebben het bedrag eerlijk onder elkaar verdeeld. Het geld gaat onder andere naar een tweede auto, een verbouwing en een luxe vakantie. In DC Geldermalsen heeft de bekende hamster van de Hamsterweken zes weken lang vertoefd. Hij hielp bij het verbeteren van de kwaliteit van de werkzaamheden. Medewerkers werden vanaf week 25 tot en met week 32 extra gestimuleerd om efficiënter te werken. Teams die goed presteer den, werden getrakteerd op taart. Volgens Coen Schluter, OM bij DC Geldermalsen, is de kwaliteit fors verbeterd. Nu de Hamsterweken weer van start zijn gegaan, is de hamster weer in de winkel te vinden. Deze vakantieganger weet wat ‘Hamsteren’ is. Caroline Hesselink van het HK nam deze foto op de terugweg van haar vakantie. Deze kat lijkt erg op de kat uit de Whiskas- reclame. Toch schijnt ze een duidelijke voor keur te hebben voor het kattenvoer van het huismerk van Albert k Heijn. Zijn baasje, Nel Kempers van AH 1274 Gouda, vond het in ieder geval een foto waard. Joey van Gils en Barry Nouwens van AH Breda 1297 namen de tekst op de diepvries wel erg let terlijk tijdens de Hamsterweken. BI

Personeelsbladen | 2005 | | pagina 3