ACHTER DE SCHERMEN Ondernemers als klant Aha 12 Trotsjjgl^^^ I fr j 41 Werkt Hobby's Naam Trots op irlogin de keuken? Sterrenbeeld Kneep jes van het val Secretaresse AH Callanetics (aerobics zonder springen), uit (eten) gaan, muziek Begonnen al! Sterrenbeeld J Motto Favoriete bestemming Hobby FUJ O u- ‘Bij het secretariaat sta je aan de poort van alle informatie die verwerkt moet worden en ben je een spin in het web. Je overziet de hele franchisewereld en moet overal iets van weten. Een heel afwisselen de en brede functie.’ Albert Heijn Franchising BV krijgt binnenkort een nieuwe directeur. Deze nieuwe directeur krijgt Franchising en Ahold Vastgoed onder zijn hoede en maakt deel uit van de hoofddirectie van Albert Heijn. De functie wordt nu tijdelijk bemand door directeur logistiek Johan Boeijenga. AH Franchising maakt als aparte BV onderdeel uit van de AH organisatie en heeft 28 medewerkers op het hoofdkantoor in Zaandam. Een drie vrouwen sterk secretariaat ondersteunt de onderdelen controlling, acquisitie, opleidingen, de commercieel assistenten, regiomanagers, een versspecialist en de manager franchise. Gezelligheid Heb plezier in alles wat je doet Conny Rijkhoff 41 12,5 jaar bij AH T het reclamebureau van Albert Heijn Secretaresse AH Franchising Tuinieren, koken en hanging baskets maken dierei Motto ‘De 193 franchisewinkels zijn in handen van zelf standige ondernemers waar het personeel ook bij in dienst is. De ondernemers zijn onze klanten. Sommigen met meerdere winkels. Franchise- winkels zijn vaak gevestigd in dorpen of steden met een sterke band met de lokale bevolking. Dat vraagt ook om andere keuzes in het assortiment, met uitzondering van vers dat volgens AH-richt- Hjnen moet worden ingekocht. Dus kan het voor komen dat je, aanvullend op het AH-assortiment, Duits bier, een partij strandstoelen of een bijzon dere lokale specialiteit in de winkel aantreft.’ Leeftijd Werkt bij AH Functii Hobby’s Yvonne van Oostveen sinds 1980 Administratief medewerker bij Simon de Wit, Etos, Ahold, Rekening Courant en medewerker Facility Services Secretaresse AH Franchising Ondersteunend werken en collegialiteit 'Wij verzorgen het kantoorwerk. Bijvoor beeld rond de opleidingen, de verschillende agenda’s en de jaarlijkse themadagen. Zo zijn we nu al bezig met de kerstversiering voor de winkels. Bij WWM worden veel zaken automatisch afgestuurd. Bij Franchising hebben we te maken met de portemonnee van de ondernemer en wordt dit eerst overlegd.’ SterrenbeeldR^Favoriet vakantieland WoonplaatsM Houdt van Mijn druiven, appelbomen, wilde bloemen en frambozen lkhebme onlangs wel met een kaasschaaf gesneden Twee katten; Tom en Jerry vis Doe maar gewoon, dan doe je al gek genoeg Leeftijd Naam Begonnen bij Maria Kok sinds 1993 Franchising

Personeelsbladen | 2005 | | pagina 12