KLIK! INTERNATIONAAL Summer time! v Noorse Beppie AH Curagao Albert Heijn-fiets Bezorgservice op Kreta Aha Deze foto bewijst dat onze ‘wereldwijde reclamecampagne’ ook te zien is in Afrika. De taal is Swahili 23 Aha LOFON Kom jij tijdens jouw vakantie zaken tegen die je herinneren aan Albert Heijn of Aha? Maak een foto en mail hem naar aha-magazine@ah.nl. Via de post kan ook (zie colofon). De volgende Aha verschijnt op zaterdag 3 september J. toto's ■‘I‘Ik vonden het toch wel een I! X je reageren op een artikel in deze Aha of heb je een onderwerp voor een toekomstig nummer? Laat het ons weten per post of via aha-magazine@ah.nl ^Boorwegen hebben ze een variant op onze ‘Beppie'Dat bewijst deze foto van J. Klaus, AH 1197 Zwijndrecht. Op verzoek van onze vorm gever nam fotograaf Sander Nieuwenhuis een Aha mee tij dens zijn vakantie naar India. Hij vroeg aan deze Indiase goeroe of de horoscoop in de kersteditie wel een beetje klopt. Zijn kritische blik voor spelt weinig goeds. Heijn strekt zich zelfs uit tot een Grieks eiland!!! We fotootje waard. A. Rietveld, Hardinxveld- Giessendam ‘Vorige zomer heeft Albert Heijn mij blij verrast tijdens een zeilvakantie naar Zeeland. Mijn vriend en ik kwamen na een zeiltocht laat in de middag aan in de haven van Hellevoetsluis. Nadat we de boot aangemeerd hadden, bleek onze pro viand op te zijn en we gingen bij de havenmeester informeren naar een winkel om boodschappen te doen. Deze gaf ons de tip om gebruik te maken van de Albert Heijn-fietsen. We keken opzij en zagen tot onze verbazing twee prima fietsen in het Albert Heijn-blauw met een boodschappenmand op de bagagedrager en een routebeschrijving op het stuur. Met de Noordzee nog in onze benen konden we ons per Albert Heijn-fiets naar de plaatselijke Albert Heijn verplaatsen. Allerhandigst!’ Suzanne Niesten, Wijk aan Zee ‘Vorige zomer vierden we vakantie op Kreta, in het plaatsje Hersonisos. En wat zagen we? De zéér uitge breide service van Albert Aha is een uitgave van Albert Heijn, Afdeling Interne Communicatie, Postbus 3000,1500 HA Zaandam Concept realisatie vdBJ/Communicatie Groep, Bloemendaal Hoofdredactie T®rara Gorbach Art direction en vormgeving Studio Pollmann, Amsterdam Redactie Menno de Boer, Abe van Giffen, Vanessa Haulussy, Kathalijn Hauwert, Philo Hermans, Martijn Houwerzijl, Rogier Rijkenberg, Marcel van Roosmalen, Hilli voor den Dag Fotografie cover Martijn Steiner Lovisa Visagie en styling Katy ter Gouw Aha is bestemd voor alle medewerkers van Albert Heijn. Op de kade van Willemstad: een voorloper van het Albert-busje. Met dank aan AH 8544 Zuid-Beijerland. en de foto is genomen in Mto-wa-Mbu, Tanzania. 31

Personeelsbladen | 2005 | | pagina 23