I I i 5 Aha Vulploegveteraan Blues bij de koekjes De soepverantwoordelijke Maar eerlijk is eerlijk: hij vindt het ook wel weer prettig als het werk erop zit. Meer weet hij ook niet te zeggen. ‘Het blijft wel vakken vullen, hè?’Voor meer informatie verwijst hij naar Christian Sentjes (26). ‘Die werkt hier al een eeuwigheid.’ elkaar elke week. Ik heb er echt vrienden aan overgehouden. We gaan bier drinken en zijn met een groepje naar de opnames van Raymann is laat geweest. Dat zijn toch wel dingen die je bijblijven. Ik bedoel: dat maak je niet bij iedere werkgever mee.’ Christian studeert Amerikanistiek en werkt al vierenhalf jaar bij Albert Heijn, waarvan vie renhalf jaar als vulploegmedewerker in de gang met afwasmiddelen, huishoudelijke pro ducten en dierproducten. ‘Het zijn echt mijn producten’, zegt hij trots, terwijl hij met zak ken kattengrit zeult. Het zweet gutst hem van het voorhoofd, maar dat vindt hij lekker. ‘Dan gaat de tijd snel.’ ‘De sfeer is fantastisch!’ zegt Christian. ‘Je ziet Is dan iedereen tevreden? Nee. Bij de bak- producten en koekjes moppert Tatjana Koks (17) op het leven in het algemeen en het werk in het bijzonder. Ze baalt ervan dat ze niet in de buurt van haar vriendin Juul Stolte (17) mag werken. Ze zucht en zegt: ‘Wij kletsen te veel. Dus moeten er altijd twee gangen tussen ons in zitten. Daar baal ik van.’ Hoewel ze in de toekomst beslist niet verder wil als vakkenvuller - ze zit op een Z s Bij de soepen treffen we Marcel van Weerden 16). Hij werkt al vijf weken bij de soepen en dat bevalt. ‘Het is echt mijn afdeling. De soe pen’, zegt hij. Hij voelt feilloos aan welke soep hij het snelst moet bijvullen. Op dit moment volgt hij een opleiding voor grafisch ontwer pen, maar zijn droom is de beveiliging. Tijdens het werk als vulploegmedewerker traint hij daar alvast voor. ‘Ik houd alles in de gaten en als iemand wat steelt, zal ik hem zeker aangeven. Zeker als er iets bij de soepen gebeurt.’ Gelukkig heeft hij nog nooit iets gezien wat niet door de beugel kan. Het werk vulploegmedewerker bevalt. Hij vindt het gezellig. ‘We kunnen het hier allemaal goed met elkaar vinden. Iedereen is aardig voor elkaar. Ik ga echt met plezier naar het werk.’ Kroeze Christian Sentjes F

Personeelsbladen | 2005 | | pagina 5