J(UK!KLIK!KLIK! In drie weken uit de brand Lintje van Bea Hamsteren in Food Plaza Albert Heijn Hattrick Federatie Fris naar de Alpe d’Huez ft ft e ft Noodwinkel in nood! 3 Aha Albert Heijn-collega Bert Hassink heeft zijn colle ga Jan Belier voorgedragen voor een lintje van de Koningin. En dat lintje kwam er. Op vrijdag 29 ^,ril werd hij op de borst van Jan gespeld wegens zijn verdiensten voor de Zaanse omgeving. Zo was hij de oprichter van de ziekenomroep en is hij altijd actief geweest voor de lokale omroep. Bert herinnert zich nog een mooie anekdote waarbij de twee werelden van Jan samenkwa men: ‘Toen Jan eens in Zaandam opnamen aan het maken was voor de ziekenomroep, was Ab Heijn ook aanwezig. Toen hij hoorde dat Jan er een vrije dag voor had opgenomen, zorgde Ab ervoor dat die uren toch uitbetaald werden.’ Vrijdag 25 april, vijf uur ’s ochtends. Paul Rudolf, SM van de noodwinkel AH 1242 Hengelo, wordt uit zijn bed gebeld met de mededeling dat zijn winkel in lichterlaaie staat. Als hij ter plekke is, slaan de vlammen nog metershoog uit het pand. Drie brandweerkorpsen zijn bezig met blus werkzaamheden en krijgen het voor elkaar om de helft van het gebouw te sparen. Maar door al het roet en water is de schade enorm. Al snel blijkt dat de brand is aangestoken. Balen! Gelukkig was er diezelfde middag al een team aanwezig dat zich bezig zou houden met de her stelwerkzaamheden. In ongeveer twee weken was de schade hersteld en dankzij de hulp van winkels uit Twente, Zutphen en Zwolle kon de noodwinkel op vrijdag 13 mei de deuren weer openen voor het publiek. Klanten hoefden toen niet meer met een door Albert Heijn geregelde pendelbus naar een andere Albert Heijn-winkel in Hengelo vervoerd te worden. 52 levensgrote hamsters deden op dinsdag 17 mei de aftrap voor de AH Hamsterweken. Met een volle boodschappentassen stonden ze voor de Food Plaza aan de Nieuwezijds Voorburgwal te Amsterdam. In dit kader wel aardig om te melden: Albert Heijn heeft met de Hamsterweken een gouden Esprix gewonnen, één van de belangrijkste prijzen in de Nederlandse recla mewereld. De prijs werd woensdag 18 mei aan com municatiemanager Yvonne Dorrestein en ons reclame bureau TBWA\Neboko Campaign uitgereikt. Zes frisdrank- en biermedewerkers van het hoofdkantoor gingen op 5 mei (Hemelvaartsdag) dauwtrappen in Frankrijk. Jan Altenaar: ‘We hebben gezamenlijk de Alpe d’Huez beklommen. Deze 13 kilometer lange tourberg telt 21 bochten en heeft een gemiddeld stijgingspercenta- ge van 13 procent. Maarten bleek een klimtalentte zijn. Met een hartslag van 177 reed hij in één ruk naar boven (eindtijd: 1.18 uur). Ik haalde bij bocht negen Remco in en eindigde in precies 1.30 uur. Remco kwam vijf minuten later aan. Hij zei dat hij vooral een hoop asfalt had gezien en dat de omgeving aan hem voorbij was gegaan.Tom merkte dat hij wandelend sneller was dan een man op een fiets die ook bezig was aan de trip omhoog. Uiteindelijk kwam Tom in 2.05 uur binnen. Maar hij was als eerste weer beneden. Hans heeft een weten schappelijke benadering gekozen; met een uitdraai van de route en het bijhouden van zijn hartslag kwam hij boven in 2.35 uur.’ De volgende dag konden de heren het niet laten nog een berg (La Grave) te bedwingen... Maar dan op de ski’s. Mark ‘FC Dorstige Ezel’ Bos en Danny ‘FC Middelvinger’ Erenstein van AH 8720 Groningen zijn fervente Hattrick-spelers. Hattrick is een online voetbalspel waarbij je spelers koopt en verkoopt en je trainer bent van jouw club in een competitie met honderdduizenden tegen standers over de hele wereld. Bij dit spel heb je ook nog federaties. Federaties die over het spel zelf gaan maar ook over andere dingen. Bij Mark en Danny is dat dus Albert Heijn. Kunnen ze lekker chatten en ervaringen uitwisselen met collega's. DeAHHF (Albert heijn Hattrick Federatie) telt momenteel 27 leden. Maar de federatie wil groeien. Dus speel jij Hattrick of wil je het gaan spelen? Surf dan naar www.hattrick.org en meld je bij deAHHF (klik op federaties en zoek bijvoorbeeld op Alliance id:14752 of op Albert Heijn).

Personeelsbladen | 2005 | | pagina 3