I 1 I i 13 Aha Good times, bad times 1 J 1 3 home ‘Mijn medewerkers realiseren zich dat ze onderdeel van Ahold zijn. Ze volgen het bedrijf in goede en in slechte tijden. We leven en werken in verschillende landen en culturen, maar wat retail betreft staan we 5 ik het belangrijkste vind om Ahold weer helemaal gezond te maken? Grow sales en satisfy customers. Omzet genereren en klanten tevreden stellen. Klinkt simpel, maar daar draait het in onze business uit eindelijk allemaal om. Hoe meer omzet je draait, hoe makkelijker alles binnen je bedrijf gaat.’ krantje. Ze genieten ervan. Wij kopen alleen bloemen voor een speciale gelegenheid, in Nederland heb je daar geen speciale gelegen heid voor nodig. Ik zou willen dat wij iets meer van het leven zouden kunnen genieten. Verder denk ik dat Nederlanders en Amerikanen meer ^^ereenkomsten dan verschillen hebben. We voor dezelfde uitdagingen. Het is goed om met collega’s uit Europa te praten, elkaar te inspireren en ideeën uit te wisselen. Op dit moment creëren we binnen het bedrijf een atmosfeer waarin dat steeds beter kan én aangemoedigd wordt. Meer openheid, minder moeilijkheden, betere communi- zijn allebei redelijk direct. We don’t beat around catie tussen de bedrijven en directies. Wat the hush/Alhoewel, misschien zijn Neder landers nóg directer dan Amerikanen!’ Anthony! Schiano is directeur (‘CEO’) van Giant Food Stores Carlisle. Al vanaf 1981 werkt hij bij Ahold in de Verenigde Staten. Hij werkte ook bij BI-LO (inmiddels door Ahold verkocht) en Edwards Super Stores (in 2000 omgebouwd tot winkels van Stop Shop). In 1997 keerde Tony als directeur terug bij Giant-Carlisle. Dit is een keten van zo'n 119 supermarkten in vier Amerikaanse staten. De winkels opereren in Pennsylvania onder de naam Giant en in Maryland, Virginia en West Virginia onder de naam Martin's. Het zijn geen kleine jongens: de supermarkten variëren in grootte van 4.000 tot 6.000 vierkante meter. fflj &r.

Personeelsbladen | 2005 | | pagina 13