I ,;:4ri I I ‘Er zwaaide wat als je een rotzooitje maakte van het magazijn’ i Aha 6 FEESTJE IN AH 1367! SBB s i 26 «nsxx. I Albert Heijn Sjaan Houweling (50): ‘We zijn in 1986 uit het oorspronkelijke pand vertrokken omdat het te krap en oud was. AH 1001 werd AH 1367. We Op opleggers pro beerden we het ver schil tussen de zelf- bedieningszaak.bedie ningswinkel en super markt aan te geven. 3* Aankondiging opening ‘AH super- mart’ met vuurwerk. Jj uj co Krantenadvertentie voor de opening van AH 1001. De kassa s van AH 1001 hadden in 1955 nog geen rolband. Ben je een oud-medewerker van filiaal 503, 1001 (Rotterdam!) en/of 1367? Dan ben je hierbij uitgenodigd voor een klein feestje in AH 1367 aan de Nieuwe Binnenweg 288B- 294 in Rotterdam. Op woensdag 25 mei om 10.00 uur 's ochtends ben je van harte wel kom voor een kop koffie. Hierna maken we in een oude tram een rondrit door de binnen stad. Meer informatie? Bel supermarktma nager André van Loo: (010) 425 87 11. schoven twee panden op en namen onze intrek in het pand van meubelzaak Fokkelman. Omdat het zo dichtbij was, hebben we alles met rolcontainers verhuisd. In zowel het oude als nieuwe pand heb ik op bijna alle afdelingen gewerkt. Wat me van de oude winkel nog goed bijstaat, is de lange oplopende vloer. Als we de vloer dweilden, moesten we altijd opschieten. Voordat je het wist, was het water via de voor deur het pand uitgelopen! Bij de entree stond een maalmachine voor koffie. Een groot rood geval. Door op de knop te drukken konden klanten zelf hun koffiebonen malen. Het rook daardoor altijd lekker naar koffie. Een oudere man was onze magazijnchef. Er zwaaide wat als je een rotzooitje van zijn magazijn maakte. Voor de emballage had hij een stokoude kassa met een slinger tot zijn beschikking. Toen ik al wat langer bij Albert Heijn werkte, werd ik een “baasje bij de baas”. Ik deelde mijn eigen tijd in en deed wat er gedaan moest wor den. Nu werken we met een kwartierenplan ning en binnenkort krijgen we Roosteren Realiseren. Dat is weer heel wat anders. In mijn 36-jarige loopbaan bij Albert Heijn heb ik al de nodige ontwikkelingen meegemaakt. Van tele fonisch bestellen naar order entry en Replenishment, bijvoorbeeld. Maar ik pas me aan. Of ik blauw bloed heb? Wat denk je zelf?’ schip naar de Rotterdamse Aelbrechtskade ver voerd en per vrachtwagen naar de winkel gebracht. Het filiaal ontving per week zo’n 500 a 600 colli. Na een tijdje werd ik de vaste etaleur en decora teur van de supermarkt. Via het bedrijf volgde ik een lakschrijfcursus en leerde ik prijskaartjes en raambiljetten schilderen. Die kreeg je niet uit Zaandam. Ook hield ik me bezig met het inrichten van de etalage. Al met al heb ik daar een prachttijd gehad.’ Rotterdam heeft de primeur! Zojuist geopend: eerste ALBERT HEIJN, op het bekende adres Nieuwe Binnenweg 276 Kruidenier, groenteman en «lager onder één dak r’7.4 u, .JEX,;? Doe Uw boodschappen In de helft van de tijd! Fatma Mouch (27): ‘Voordat ik hier kwam, heb ik acht jaar bij Bas van der Heijden gewerkt. Een wereld van verschil qua loon en winstuit kering. Natuurlijk gaat hier ook wel eens wat mis en zitten we niet riant in onze uren. Maar de manier waarop we bij Albert Heijn met klanten omgaan, spreekt mij enorm aan. Bij Bas kan je als klant een grote mond krijgen je iets in de winkel aankaart. Hier noteren we™ het telefoonnummer en bellen we de klant terug met het antwoord of een goede oplossing. Laatst was een setje trouwfoto’s van een klant kwijtgeraakt. Toen we de foto’s terugvonden, hebben we er een doosje bonbons bij gedaan. In de eerste paar jaar heb ik hier een paar kassa- grepen meegemaakt. Ook kreeg ik van een junk een bierflesje naar m’n hoofd. Ja, dat is best hef tig. Gelukkig hebben we de laatste tijd steeds minder vervelende voorvallen. Dat komt ook omdat er ’s avonds een beveiliger voor de deur staat. We hebben hier aan de Binnenweg een mooie winkel, met toffe collega’s. Laatst stond er een kennis in de winkel. Ik ken haar nog van mijn tijd bij Bas van der Heijden, waar ze klant was. Ik heb haar de voordelen van Albert Heijn uitgelegd. Ja, je betaalt ietsje meer, zei ik. Mae®.1 je krijgt wel meer kwaliteit voor je geld. En het belangrijkste: er zitten hier altijd vrolijke meiden achter de kassa!’ m.—- 39 89 zx:—09 34 -- 98 82 59 «29 2® -■■■ I 5 32 55 49

Personeelsbladen | 2005 | | pagina 6