<LIK!KLIK!KLIK! In drie rondes naar Parijs Privileges voor Dukenburgse drieling Website over neurofibromatose Don't try this at ho wc! Esther zoekt oud-klasgenoten 3 Aha 1 Met 'ronkende' elektromotoren stonden ze op zaterdagavond 2 april klaar voor de startstreep: de reachtrucks van DC Pijnacker. Op een parcours met twaalf hinder nissen gingen 25 reachtruck-'coureurs’ de strijd met elkaar aan. Er waren twee identieke parcours zodat twee chauffeurs tegelijkertijd hun kunsten konden tonen. Na drie spannende rondes waren de uiteindelijke winnaars bekend: 1. Richard Tuinenburg (prijs: weekendje Parijs voor twee personen) 2. Bas Baartman (prijs: home cinema-set) 3. Bianca Doornen (prijs: printer) De poedelprijs (fles champagne) was voor Frank van Gelderen. Job Cohen, de burgemeester van Amsterdam, zat op maandag 25 april even ach ter de kassa in AH 1567 Amsterdam. In aanwezig heid van de media nam hij de eerste opleidings-dvd ‘Soms moetje nee verko pen’ in ontvangst. Deze dvd is een initiatief van het Platform Verkoop Alcoholhoudende Dranken (PVAD), een samenwerkings verband tussen slijters en supermarkten waar Albert Heijn en Gall Gall ook deel van uitmaken. De oplei- dingsfilm instrueert mede werkers hoe ze de leeftijds grens van 16 jaar bij de ver koop van alcohol en tabak kunnen handhaven (18jaar bij sterke drank). Sjanneke van Goch van Opleidingen is Mevrouw Van Wely is de trotse moeder van een drieling. Tijdens een ludieke actie van winkelcentrum Dukenburgte Nijmegen gooide ze rond de jaarwisseling een nieuwjaarswens in een speciale wensput. Zij wilde graag met haar drieling bood schappen doen bij AH 1218 Nijmegen. Dat was nooit mogelijk omdat de buggy niet door de entree paste. Haar wens werd vervuld en tegenwoordig mag ze via een andere ingang de winkel betreden. Daarnaast kreeg ze nog een extra verrassing: op zaterdag 9 april mocht ze een minuut gratis boodschappen doen. Ze had zich goed voorbereid en wist de weg naar de champagne en luiers snei te vinden. Aan het eind van de rit had ze voor 140 euro aan boodschappen vergaard. Grappig detail: tijdens de minuut was de winkel gewoon open. De aanwezige klanten wer den via de intercom opgeroepen om vrij baan te maken voor mevrouw Van Wely. De overheid controleert de leeftijdsgrenzen steeds strenger en de boetes wor den steeds forser. Het is belangrijk dat wij als super- marktorganisatie er alles aan doen om de leeftijd grenzen in onze winkels te handhaven. Ather Klerks werkt zelf bij AH 1027 Amsterdam zij is op zoek naar oud-klasgenoten die bij haar op school hebben gezeten. Esther: 'Ik hoorde dat er een Jocye Pieterse bij Albert Heijn werkt. Ik hoop dat ze als ze dit leest contact met mij opneemt. Maar misschien zijn er meer mensen bij Albert Heijn die bij mij in klas hebben gezeten op de Prof. Joh. Westerdijkschool in Amsterdam- Osdorp. Mijn adres: Steelvlietstraat 51/2, 1069 AT Amsterdam.’ bij de totstandkoming betrokken geweest zodat de gratis dvd ook door Albert Heijn en Gall Gall gebruikt kan worden. Het toenemend alcoholge bruik door steeds jongere consumenten staat momen teel erg in de belangstelling. David Oosterloo (17) werkt bij AH 1102 Terneuzen. Hij heeft de ziekte van Von Recklinghausen/neurofibromatose. Om men- bekend te maken met deze ziekte, heeft hij zelf een informatieve website gemaakt: http://websitemaker.kennisnet.nl/watisnf/

Personeelsbladen | 2005 | | pagina 3