ROBERT VANDI OR R&R in de winkels 1 V t Meld je kosteloos aan voor de Dam tot Damloop! Aha 10 I Inschrijven Ahold-feestje 1 g I 1 Met dank aan Ted Kleijn van de commissie Roosteren Realiseren van de OR. Tamtam voor Dam tot Dam Het gaat dan met name om de pauzeregeling. Het roostersysteem werkt, naast doorbetaalde koffie- en theepauzes met niet doorbetaalde verplich te pauzes voor ontbijt, lunch en avondeten. De klachten gaan vooral over het feit dat de pauzes voor het ontbijt of lunch gezien de werktijd niet altijd nodig zijn en ten koste kunnen gaan van de vrije tijd van medewerkers. Verder vinden veel medewerkers dat de pauze voor het avondeten wel erg kort is. Zij hebben een half uur de tijd om een maaltijd uit de winkel te halen, op te warmen in de magnetron en op te eten. Dit levert in sommige winkels de nodige stress op, in andere winkels is dit al jaren gebruikelijk. De OR is bang dat de onvrede over de pauzeregeling een negatief effect heeft op de sfeer in de winkel. En als die sfeer ook opgemerkt wordt door onze klanten, zijn we natuurlijk veel verder van huis. Daarom hebben we als OR een pleidooi gehouden om de pauzeregeling goed te evalueren. Een groot aantal filialen is inmiddels over op het nieuwe planningssysteem in de winkels, Roosteren Realiseren. Maar niet iedereen is even blij met dit nieuwe roostersysteem. De OR ontvangt regelmatig klachten van medewerkers. Waar is onze ondernemingsraad mee bezig? Robert van de OR geeft uitleg. Liefhebbers van de Dam tot Damloop hebben nog een paar maandjes om te trainen. Dit jaar klinkt het startschot op zondag 18 september. Als Ahold-mede- werker kun je gratis deelnemen aan de loop. Je kunt je individueel, of samen met anderen als team, aanmelden. Er zijn twee afstanden waaruit je kunt kiezen: 7 of 16,1 kilometer. De OR is op de volgende manieren bereikbaar: Telefonisch (tijdens fl werkdagen): (075) 659 27 35 Via de fax: (075) 659 84 50 Via e-mail: ondernemingsraad-ah@ah.nl Schriftelijk: Ondernemingsraad Albert Heijn, Antwoordnummer 250,1500 VC Zaandam HK-medewerkers op Intranet. Heb je geen beschikking over een computer? Vraag dan je leidinggevende je in te schrijven. De inschrijving start op 16 mei en eindigt op 30 juli. Na 30 juli is het echt niet meer mogelijk om je in te schrijven. Net als vorig jaar staat het inschrijfformulier voor winkelmedewerkers op WinkelWeb, voor DC-medewerkers op SupplyWeb en voor Deze afspraak is ook met de directie gemaakt. De evaluatie wordt in november met de OR besproken. De OR is het eens met het uitgangs punt dat Roosteren Realiseren voor meer uniformiteit moet zorgen en dat het planningsproces geoptimaliseerd wordt. Aan de andere kant moe ten we in de praktijk goed met nieuwe systemen kunnen werken. Dan, zorgje er als bedrijf voor dat de medewerkerstevredenheid op peil blijft. Wij zullen als OR de vinger aan de pols houden! Het belooft dit jaar weer een gezellig feest te worden! Voor en na de loop zijn^ alle Ahold-deelnemers, dus ook Albert Heijn-medewerkers, welkom in de Ahold- tent. Uiteraard is er dit jaar wederom een speciaal T-shirt voor de Ahold-deelne mers. Alles dus geheel volgens de tradi tie. Voor degenen die zich aan willen mel den: veel sterkte met de voorbereidingen en tot 18 september!

Personeelsbladen | 2005 | | pagina 10