RUBfRTVANDtOR I I Digitaal of per post stemmen Ss gi i pH Aha DC ZWOLLE Zestien teams hebben (een gedeelte van) hun feestpot op giro 555 gestort. In totaal gaat het om een bedrag van €8153,-. 11 n Via de fax: Met dank aan Hans Reurslag, magazijnmedewerker RDC Zaandam en lid van de ondernemingsraad Albert Heijn UTRECHT De AH to go op het Utrechtse Centraal Station (AH 5813) heeft eind vorig jaar de winkelwedstrijd tussen de stationswinkels van AH to go gewonnen. De prijs van 2500,- voor de personeelspot is geheel op giro 555 gestort. Nog een paar weken en het is zover: van 13 tot en met 16 april vinden de OR-verkiezingen plaats. Voor het eerst is het mogelijk om ook digitaal te stemmen via internet. Degenen die thuis geen internet hebben, kunnen gewoon schriftelijk stemmen. Eind week 14 worden de verkiezingsenvelop- pen verstuurd. Hierin zit een brief met je persoonlijke inlogcode en wacht woord, een stembiljet en een retourenvelop. Deze gegevens zijn niet gekoppeld aan je naam. Je kiest dus volstrekt anoniem. Om via internet te stemmen krijg je ook een organisatiecode. Deze code zorgt ervoor dat je toegang krijgt tot de digitale stembus voor de OR-verkiezingen van Albert Heijn. Op de verkiezingswebsite kom je met je persoonlijke inlogcode en wachtwoord automatisch in het veld van jouw eigen kiesgroep. Even aan vinken welke kandidaat je graag in de OR wilt zien, keuze bevestigen, en je hebt gestemd. Webelect is de externe partij die de website beheert en ervoor zorgt dat alle stemmen nauwkeurig en eerlijk worden geteld. De uitslag van de verkiezingen zal op zaterdag 23 april vanaf 12.00 uur te zien zijn op www.webelect.nl. Om de uitslag te bekijken heb je wel je organisatiecode nodig. Het is dus handig om de brief met de codes goed te bewaren. NB: Houd de bordmededelingen goed in de gaten. Want als er slechts één kandidaat in jouw kiesgroep is, is deze automatisch gekozen. Je krijgt in dat geval geen stembiljet thuisgestuurd. Dat laatste geldt ook voor de kiesgroepen waar niemand zich kandidaat heeft gesteld. De OR is op de volgende manieren bereikbaar: Telefonisch (tijdens werkdagen): Via e-mail: Waar is onze ondernemingsraad mee bezig? Robert van de OR geeft uitleg. het teambudget aan giro 555. Het gaat bij elkaar om een bedrag van circa 5000,-. Vijf andere collega’s uit DC Geldermalsen hebben in januari de halve marathon (21 kilometer) in Egmond aan Zee volbracht. Benno Mulder, Gerard van Amelsvoort, Theo Antrag, Ron Lanters en Marcel Holtmaat hadden maar liefst 170 sponsors. totaal haalden ze met deze ^^onsorloop 700,- binnen voor de slachtoffers van de zeebeving in Azië. (075) 659 27 35 (075) 659 84 50 ondernemingsraad-ah@ah.nl Ondernemingsraad Albert Heijn, Antwoordnummer 250,1500 VC Zaandam ongeveer achter meter hoog sloegen over het strand. Hij verloor zijn vrouw, dochter en vier kleinkinderen. Zijn zoon en één kleinzoon zijn de enigen die hij nog heeft. Tranen biggelen over zijn oude wangen. We weten even niet watte doen. We willen wel meehuilen, maar het lukt niet. De oude man laat zien waar zijn huis heeft gestaan. Het tegelplateautje van twee bij drie meter is het enige wat rest. Peter stopt hem geld in zijn hand. Stiekem, want er staan veel arme men sen om ons heen die natuurlijk ook geholpen willen worden. De man begint weer te huilen en hij kan Peter wel kussen. We moeten afscheid van hem nemen. Vreselijk.’ Op dinsdag 8 februari hebben Dick en Peter hun verhaal in ^L'derland verteld aan een aantal zakenmensen in het Westland. Gecoördineerd door een bank zijn er al 40 mannen die zich beschik baar hebben gesteld om voor één maand in India te gaan helpen.

Personeelsbladen | 2005 | | pagina 9