KLIK'KLIKIKUK! iiW.ï f L 1 Ridder in AH 1088 Beverwijk 1 Biertje?! Hoe leg jij klanten in de watten? Definitief uitgeklokt Feest met Co Stompé, Lange Frans en Baas B Ze bestaan nog. ri^en g J 3 Aha 1 BWW ;1 K i .«=a «=3 3- W» Jan Koelman, supermarktmanager AH 1088 Beverwijk, is afgelopen december geridderd vanwege zijn vele verdiensten als vrijwilliger bij het gemeentelijke brandweerkorps van Beverwijk. Hij is benoemd tot Ridder van de zesde graad in de Orde van Oranje-Nassau. De onderscheiding werd in de brandweerkazerne uitgereikt door burgemeester Weterings. Jan is op ljanuari 1976 als vrijwilliger toegetreden tot het brandweerkorps. Sindsdien heeft hij daar verschillende rangen doorlopen en functies bekleed. Hij nam tijdens de jaarlijkse korpsavond officieel afscheid, waarmee een eind kwam aan zijn ruim 28-jarig vrijwillig dienstverband. niette vergeten darten met niemand minder dan Co Stompé. Tijdens het afsluitende feest werden de uiteindelijke winnaars bekendge maakt: AH 1500 Almere, AH 1186 Castricum, AH XL 1394 Eindhoven, AH 8555 Heesch, AH 8710 Lichtenvoorde, AH 8539 Zuidhorn en AH 8629 Honselersdijk. Daarna zorgden Lange Frans en Baas B. er in een slotact voor dat het nog lang onrustig bleef in Enschede... Soms kun je zin hebben in een pilsje, maar je kan het natuurlijk overdrijven. Tijdens een speciale actie van Albert Heijn in week 52 stonden er 40.000 kratjes Heineken bier in DC Pijnacker te wachten op transport naar de winkels en dorstige klanten. In ongeveer twee dagen was alles weg! De redactie van Aha is op zoek naar goede voor beelden van winkelmedewerkers die hun klanten in de watten leggen. Niet de geijkte dingen, maar echt iets bijzonders. Weet jij een goed voorbeeld uit de praktijk? Mail het naar de redactie: aha-magazine@ah.nl. Via de gewone post kan ook: Albert Heijn, Afdeling Interne Communicatie, Redactie Aha, Postbus 3000,1500 HA Zaandam. De klokkaart is definitief verdwenen uit DC Tilburg. Naast de stafafdelingen was het retourencentrum de eerste operationele afdeling die volledig overging op een nieuw systeem. Voldoende reden dus om op symbolische wijze afscheid te nemen van dit stukje nostalgie. 2500 uitzinnige medewerkers vier den op zondag 16 januari feest in Condor City te Enschede. De gelukkige feestgangers behoor- tot de 28 winkels die waren doorgedron- f 2 1 J gen tot de finale van de Beste Winkel Wedstrijd 2004. De hele dag konden ze zich in de hallen uitleven. Ze konden karten, bowlen, quad-rijden, Oudhollands kratten stapelen en

Personeelsbladen | 2005 | | pagina 3