Aha 4 Onafscheidelijk 1 He, jij liep toch net orderpicker is in DC Pijnacker. Daniel: ‘Komt er’s ochtends vroeg een chauffeur langs die ons ziet en roept: het is pas 6 uur, heb ik nou al te veel gezopen?!’ Ook in AH 1275 Almere, waar tweeling Dagmar en Myrthe Bloeming (17) zaterdags op de deli werkt, zijn er verbaasde reacties. ‘Hé, jij liep toch net daar?!, hoor je dan’, zegt Myrthe. ‘Maar de vaste klanten zijn er inmiddels helemaal aan gewend hoor!’ Nicole en Debby Zegers (27), AH 1514 Nijmegen, vierden onlangs hun 12,5-jarig jubileum bij Albert Heijn. Al die tijd werkt de tweeling al samen als verkoper en steeds in hetzelfde filiaal. ‘Onze VM had voor ons ieder apart een speech’, vertelt Nicole. ‘Maar omdat we tweeling zijn, was het twee keer exact het zelfde verhaal.’ Collega’s willen nog wel eens een geintje uithalen als je tweeling bent, is ook de ervaring van Daniël Langeveld (25), die samen met tweelingbroer Timo parttime Nicole en Debby leverden ruim twaalf jaar geleden samen hun sollicitatieformulier in, werden tegelijkertijd op gesprek uitgenodigd en konden de volgende dag samen beginnen. ‘We lijken niet echt op elkaar’, vindt Debby, ‘dus collega’s hadden het eerst niet eens in de gaten. Toen ze het eenmaal wisten, vonden A het heel apart en uniek. Zeker nu we al zo lang samenwerken.’ ‘En dat gaat prima’, vult Nicole aan. ‘We voelen elkaar heel goed aan, werken l!--? Werken al 12,5 jaar samen Wie is de oudste: Nicole Hoe laat geboren: Nicole 18.51 uur en Debby 18.54 uur Meest inspirerend om tweeling te zijn: ‘Dat je nooit alleen bent en altijd op elkaar terug kunt vallen' yi/Efi1 S'T‘ EMBE M7

Personeelsbladen | 2005 | | pagina 4