^LIK!KLIK!KLIK! h I ‘Crazy for You’ tijdens de boodschappen De 150 miljoenste Max Havelaar-banaan Met sjaal Biologische Friezen i 3 Aha Geen zingende kassamedewerkers bij AH 1514 Nijmegen. Maar wel veel aandacht voor de musical Crazy for You. De winkel is onlangs een samenwerkingsverband aangegaan met de Stadsschouw burg Nijmegen. In de winkel stond een promotiepresentatie over de nieuwste Joop van den Ende- musical Crazy for You. Ook organiseerden de winkel en de Stadsschouwburg enkele activiteiten, zoals het Rad van Avontuur met prijsjes, een promoteam, showauto en originele muziek op het l’Avontureplein. Zes weken lang konden klanten (via hun kassabon) wekelijks twee kaarten winnen voor een voorstelling. Als hoofdprijs was er een volledig verzorgd VIP-arrangement met meet-and- greet met de cast, diner en bijzondere plaatsen voor de Nijmeegse première. Op 10 november waren de cast van de musical en de theaterdirecteur aanwezig bij de prijsuitreiking in AH 1514. www.musicals.nl/crazy_for_you/ Vijf supermarktmanagers hebben in september een presen tatie gegeven voor verschillende teams van DC Zaandam. Dit had alles te maken met hetTRACK-thema 'We werken samen doelgericht aan resultaten'. Bas Kaper, SM AH 1262 Zaandam, was een van de genodigden. ‘Meestal hebben we alleen telefonisch contact als er iets misgaat. Dat is niet echt stimulerend. Vandaar dat ik blij was dat ik op het DC kon uitleggen hoe wij het in de winkel ervaren als er pro ducten niet of niet op tijd geleverd worden. Aan de andere kant weten wij in de winkel vaak niet wat er precies op het DC gebeurt. Dus ik vond het goed ook die kant van het ver haal te horen. Het DC ziet ons vaak als klant, terwijl we natuurlijk gewoon collega's zijn die samen problemen moeten oplossen.' Ik ben Ben en mijn baasje is Ariane Aanen. Zij werkt als kassa medewerker bij AH 1142 in Gorinchem. Als ze me tussen de middag uit komt laten mag ik altijd haar sjaal om. Leuk toch? Een poot van Ben AH 1513 Leeuwarden heeftop 2 november de Leeuwarder EKO-meter in ontvangst genomen. Met 224 Urologische artikelen in de schappen is deze Albert WRijn-winkel de winnaar van Leeuwarden geworden. ‘EKO-tellers’ van Milieuplatform Leeuwarden en Milieudefensie bezochten de filialen van Albert Heijn, Aldi, C1000, Edah, Konmar, Lidl, Poiesz en Super de Boer. De supermarkten zijn onderling vergeleken om te laten zien welke supermarkt in Leeuwarden de meeste EKO-producten in het assortiment heeft. Bij de productie van EKO-producten wordt geen kunstmest gebruikt en wordt er rekening gehouden met het welzijn van dieren. Verder zijn er geen kunstmatige geur-, kleur- en smaak stoffen aan toegevoegd. 1 Floortje Dessing, presentatrice van Yorin Travel én ambassadeur van Stichting Max Havelaar, was op maandag 8 november aanwezig op de AGF-afdeling van de AH XL in Alkmaar. Een nietsvermoedende klant kocht daar de 150 miljoenste Max Havelaar-banaan. En toen kwam Floortje tevoorschijn met een flinke reischeque. Bananen van het Max Havelaar Keurmerk, met aandacht voor het milieu en de leef omstandigheden van arbeiders, bestaan sinds 1996 en zijn een groot succes. Het was een absolute doorbraak in de internationale bananenhandel die gekenmerkt wordt door excessief gebruik van chemi caliën en zeer slechte arbeidsomstandigheden. Floortje heeft vorig jaa reen bananenplantage in Ecua dor bezocht die bananen kan leveren onder de handelsvoorwaarden van Max Havelaar: 'Wat enorm inspirerend om te zien wat die bananenplukkers nu al bereikt hebben: goede huizen, een schooltje, zelfs een eigen tandarts. Iedereen in Nederland zou Max Havelaar-bananen moeten kopen, het werkt echt.’

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 3