Sleutelbewaarder achter de keyboards I it 21 Aha H Overdag is hij via Facility Management de gedetacheerd locatiemanager van Accounting Plaza. Daarnaast werkt hij één dag in de week bij Albert. En in zijn vrije tijd speelt hij in de achtkoppige band met de veelzeggende naam Keet. Dames en heren, achter de toetsen, de weergaloze... I 2 g i Als peuter begonnen op een orgeltje van Fisher Price? ‘Nee, als kind ben ik tijdens muziekles begonnen met de blokfluit. Daarna heb ik zes jaar orgelles gehad. Inmiddels kan ik meerdere instru menten bespelen: saxofoon, gitaar en accordeon. Maar tijdens optredens beperk ik mij meestal tot de toetsen. Samen met de drummer en percus sionist doe ik dan ook de achtergrondzang.’ Op jullie website staat achter het kopje ‘repertoire' een lijst met 115 nummers uit de jaren '70 en '80. Een grapje zeker? ‘Nee hoor, die kunnen we alle- 4hal spelen. We oefenen elke week en we heb ben een flink repertoire opgebouwd. Dat moet ook wel want tijdens optredens spelen we drie of vier keer een uur. En dan wil je natuurlijk niet in herhaling vallen.’ Zou je alleen met muziek maken een goede boter ham kunnen verdienen? 'Dat is lastig. Als band moetje veel investeren. In de instrumenten en in het licht en geluid. We zijn een hobbyband, maar we huren voor optredens wel een professionele geluid-en-lichtman in. En dan heb ik het nog niet eens over de tijd die we kwijt zijn voor een optre den: instrumenten inladen, naar de locatie rijden, opbouwen, soundcheck, optreden, afbreken, instrumenten opslaan en naar huis rijden. Al met al ben je dan toch zo’n 14 uur zoet. Per saldo verdienen we niets. Maar daar doen we het ook jast voor.’ iWie doen het voor de sfeer? 'Ja. Als je merkt dat het klikt met het publiek en dat mensen genieten, dan weetje waar je het voor doet. We hebben nu zelfs een aantal fans die naar onze optredens komen. Afgelopen jaar hebben we tijdens Koninginnedag in Amsterdam gespeeld. Dat was geweldig. Er kwam steeds meer publiek naar ons luisteren. En laatst speelde ik voor collega’s tijdens een personeelsfeest van Accounting Plaza. Dat vond ik ook een bijzonder optreden.’ www.keet.nl Ken jij iemand met een bijzondere vrijetijds besteding? Laat het ons even weten via aha-magazine@ah.nl of via de gewone post: ^bert Heijn, Interne Communicatie A301, Redactie Aha, Postbus 3000,1500 HA Zaandam.

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 21