ACHTER DESCHERMEN Topfeest met feesttoppers I i e 1 17 Aha Achter de schermen wordt hard gewerkt aan een onvergetelijke kerst. Want voor Albert Heijn staat of valt de decembermaand met een geslaagde campagne. Op de afdeling Externe Communicatie branden de kerstlichtjes al sinds mei. Drie thema- managers zetten er de lijnen uit voor grote themacampagnes zoals kerst, AH Huismerk en de AH Disneyweken. Met als inzet: eenheid en eenduidigheid in alle communicatiemiddelen op televisie, in kranten en in de winkel. En de denktank aait alweer op volle toeren... voor Pasen 2005. 50 feesttoppers Een geslaagde Kerst r Vroege Kerst J or /an e ri- Daarvoor Culinair voorbeeld r- i lig. Die hoofdgedachte is vervolgens het uit gangspunt voor de hele campagne. Vervolgens verwerken alle middelenspecialis ten, zoals advertentie- en bladenmakers, de hoofdgedachte in de communicatiemiddelen. Commercie en Logistiek is volledig aan gesloten op het kerstthema omdat we dit jaar een fantastisch nieuw concept hebben: feest toppers. Een bijzonder en tijdelijk assortiment kerstproducten, die Nederland een onvergete lijke kerst en Oud Nieuw moeten bezorgen. Vers in de winkel afgebakken kerststol - Een kaasplankje met bijzondere buitenlandse ka zen-Coupes met Tiramisu. Het water loopt je in de mond. Er is keuze uit ruim vijftig feest toppers. De rode draad is de gouden strik. Daaraan herken je een echte feesttopper. 2 Jit- et- Het gaat om culinaire producten die exclusief voor Albert Heijn ontwikkeld zijn. Culinaire specialisten die ook de AllerHande recepten samenstellen hebben samen met leveran ciers suggesties aangedragen. Een spannend concept, want zoiets hebben we nog nooit ge daan. Een Greenfields kogelbiefstukje met lekkere portkaassaus en cranberrychutney- Een integrale aanpak dus, waar heel wat mensen op het hoofdkantoor mee bezig zijn geweest. Alles watje verzint, moet goed uit voerbaar zijn. Winkels moeten er echt iets mee kunnen. De campagne is geslaagd als je de hoofdgedachte overal ziet terugkomen, de omzet goed is en klanten en winkels tevreden zijn. Met mijn eigen kerstviering ben ik nog helemaal niet bezig geweest. Maar feest toppers zullen zeker niet ontbreken aan mijn kerstdiner. Iedereen een heel smakelijke Kerst!’ ;ct 3 nk- S Sportieve droom Sterrenbeeld Is ik aan Kerst denk zie ik een donker- B blauwe hemel met lichtjes en sterre- tjes. Vroeger rende ik als eerste naar beneden om de lichtjes van de kerstboom aan te steken. Ik kom uit het zuiden van het land, Weert. Daar speelt de St. Martinus kerk in kersttijd een grote rol. Je hebt er de grootste kerststal van het land met levende dieren. Zelf heb ik niet veel meer met de kerk maar het hoort er in herinnering zeker bij. Voor mij is de kerst dit jaar in mei al begon nen. Eerst hebben we de algemene gedachte bepaald: “Met Albert Heijn maakt u er iets bij zonders van". En vervolgens de visuele voor stelling van het thema, zoals de sterrennacht de vele kerstlampjes. Er hangt dit jaar voor 75 kilometer aan lichtjes en kersttakken in de winkel. Dat maakt de winkels warm en gezel- Projectmanager integrale themacampagnes sinds 1996 bij Albert Heijn Student Bedrijfskunde in Nijmegen Reizen naar Azië en Zuid Amerika Bergbeklimmen en hardlopen De marathon van NewYork Jamie Oliver Kreeft Marjolein Nefkens Werkt

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 17