<fe sterren? albert heijn ‘Weegschaal (23-9 t/m 22-10) Boogschutter (23-11 t/m 22-12) Schorpioen (23-10 t/m 22-11) i I i IL fl -O» mill 2 3 Een jaar waarin je de wind meekrijgt! Je zelfvertrouwen wordt groter en je krijgt meer het idee dat de dingen makkelijker gaan. Dat is ook zo. Je zult ook profijt hebben van je eerdere inspanningen. Je hebt een hekel aan ruzie en daardoor heb je nogal eens de neiging om te zeggen wat een ander wil horen. Dat zal dit jaar anders gaan. Je durft nu heel vriendelijk voor je eigen mening op te komen! Beslissingen die je al had genomen en die tegenvallen, stel je bij. Of het blijkt een tussenstap te zijn. Door alert te zijn voor nieuwe kansen krijgje ze ook. Niet door af te wachten, maar door zelf het initiatief te nemen, dat durf je nu veel meer! Je bent behoorlijk fanatiek en soms onbewust wat dwingerig. Niet omdat je niet aardig bent, maar omdat je met zoveel enthousiasme iedereen voor je ideeën wilt winnen. Daarbij ga je dan niet altijd even tactvol te werk en dat werkt dan weer tegen je. Kom je in conflict met je omgeving, terwijl je het allemaal heel goed bedoelt. Eerst nadenken en dan pas iets zeggen helpt al heel veel. Je hebt nu veel feeling met publiek, met wat mensen willen. Dat snap je. Je weet heel goed dingen uit te leggen dus als iemand iets vraagt, zijn ze blij met je. Je nieuwsgierigheid en leergierigheid maken datje ook veel weet. En die baas? Voorzichtig, dan gaat het prima! Door je geldzaken op orde te hebben, krijgje de vrijheid om je meer te verdiepen in dingen die je leuk vindt. Alsof je van een last af bent. Je bent dol op geld, maar lijkt er nu beter bewust van hoe je ermee om moet gaan. Ook in relatie met anderen. Je neemt dit jaar eerder verantwoor delijkheden op je. Dat gaatje dan goed af. In de tweede helft van het jaar maak je of ruzie met een partner of collega. Of je werkt juist als een hecht team samen, door energie te bundelen in plaats van tegen elkaar in te gaan. Als je wordt gevraagd met nieuwe apparaten om te gaan, zoals een computer, ben je niet altijd blij. Later zal blijken dat het juist heel goed voor je was.

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 13