ee tMaagd (24-8 t/m 22-9) Leeuw (24-7 t/m 23-8) (22-6 t/m 23-7) il Aha 12 Zo boven, zo beneden ii I Charmant als altijd, ben je de eerste helft van hetjaar nogal uit op pleziertjes en spannende I flirts. Het tweede deel van hetjaar word je serieuzer. Je zetje in op je werk omdat het nodig is enjegraagiets wilt bereiken. Je wilt iemand zijn en nietje hele leven maar wat aanrommelen. Sommige mensen om je heen spreken niet helemaal de waarheid. Om teleurstelling te voorko men, kun je opletten, ook op watje wel en niet zegt. Wat naïef? Eigenlijk omdat je van eerlijkheid houdt. Door jezelf op te hoge kosten te jagen zetje nogal wat druk op je werk. Minder kan toch ook? llllll ■ini Belangrijk datje leven op orde is. Dan kun je aan een soort nieuw hoofdstuk beginnen. Problemen van de afgelopen tijd lossen zich in het eerste halfjaar op als dat nog niet gebeurd is. Het gaat natuurlijk niet vanzelf. Al ben je gevoelig, werk toch aan je dromen. Krijg je ze ook eerder voor elkaar. Als je nu voorzichtig bent met geld, vaak ook omdat je nog aan het leren bent, zul je er het komende jaar je voordeel mee doen. Door geen energie aan mensen en zaken te verspillen die het niet waard zijn krijg je een positief jaar. Prioriteiten! Marjolijn de Jong is astrologe en heeft speciaal voor Albert Heijn de horoscoop samengesteld. Marjolijn: Als astrologe ga je uit van de planeetstanden. Die heb ben een bepaalde betekenis zodat je daaruit kunt afleiden wat de invloeden zijn op de sterrenbeelden. Je kijkt dan voor een bepaald jaar, maand of week. Astrologie is een studie, vergelijkbaar met een taal waarvan je eerst de grammati ca goed moet leren voordat je de taal kunt gaan spreken. Astrologie gaat uit van het principe dat er synchronisiteit is tussen dat wat er op aarde gebeurt en dat wat er in het firmament aan de gang is. Zo boven, zo beneden. Je kunt astrologie gebruiken om te voorspellen, om invloeden aan te geven zodat je daar rekening mee kunt houden maar ook om te zien hoe een karakter in elkaar zit. Dat is de psy chologische astrologie. Ook heel boeiend omdat je daardoor meer inzicht in jezelf of een ander krijgt. En het is een hulpmiddel om je talenten beter te gebruiken.’ I I Pietje Precies, kritisch en dienstbaar. Maar vooral niet meer gedienstig! Daar komt nu duidelijk verandering in. Je wilt graag nuttig zijn en mensen helpen, maar wel als jij ervoor kiest. Bij teveel druk ga je nu al snel protesteren. Je bent wat rebelseraan het worden en neemt eerder afstand van zaken die je niet bevallen. Als je situatie thuis niet klopt ga je je eigen weg. Dat werkt door in je baan. Je bent eigenlijk een goede assistent, maar nu wil je zelf meer de regels bepalen. Watje dit jaar leert, gebruik je later in je werk. Je gaat met andere mensen samenwer ken of-leven en dat bevalt je wel. Het is dan gelijkwaardiger, daarom! zeggen.

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 12