Cfl tweelingen(22-5 t/m 21-6) Slier (21-4 t/m 21-5) ‘Vissen (19-2 t/m 20-3) Kam (21-3 t/m 20-4) j» 11 Aha A <o> Met veel vuur begin je aan een nieuw project. Afmaken is meestal wat lastiger! Je bent nogal ongedurig. Ditjaar kun je je beter concentreren en langer doorgaan. Tijd voor groei en expansie. Buitenland speelt nu ook een rol, meer rei zen voor werk of plezier. Maar je zult ook eerder iets gaan leren omdat je het voor je werk nodig hebt, dus investeren in je toekomst. Lastige woon- of familieomstandigheden worden opgelost en een geliefde is van groot belang dit jaar. Relaties worden beter als ze goed zijn. Zo niet, dan stop je ermee. Je houdt het niet meer vol om te investeren in iets waarje niet meer in gelooft. Zowel voor je werk als je privé-leven. Je bent niet de snelste, wel de trouwste en een doorzetter als je dat wilt. Toch kun je ook behoorlijk lui zijn als je ergens het nut niet van inziet. Je wilt weten waarje aan toe bent, aan onzekerheden heb je een hekel. Je bent zakelijk, houdt van mooie spulletjes en hebt een goed praktisch inzicht. Je leert eigenlijk ook het bestal doende. Vanaf juli bruis je van de energie. Handig dus om je positie te verbeteren. Je zult wat eerder je mond opendoen en mensen verbazen omdat je nu wat feller bent. Je avontuurlijke kant wordt nu ook wakker en dat maakt datje meer durft en nieuwe dingen aangaat. Wil je een stapje hogerop? Doen dus! Als gevoelige dromer kun je jezelf in een mooie rol zien waarin je een geweldige carrière hebt. Het lastige is datje het dan nog echt moet gaan doen en waarmaken! Je wilt het wel, maar na een aantal dagen heb je er vaak niet zo’n zin meer in. Je ontdekt nu hoever je wilt gaan. Waar jouw grenzen liggen tussen veel vrijheid en een baan waarin je iets betekent. Je bent graag nut tigen de sfeer is bepalend voorje. Als het niet erg leuk is, zoek dan een plek waarje je prettig voelt. Gaat het ook meteen veel beter! En neem één droomuurtje per dag. Na je werk dan! Intense relaties beïnvloeden je leven al een tijdje en dat blijft nog even zo. Heb je de liefste partneren de leuk ste collega’s, of heb je steeds verschil van mening met je geliefde en erger je je blauw aan een collega of baas? Het gaat om macht. Wie is de baas en bepaalt de regels? Als je dat snapt, wordt het een stukje makkelijker. Wat wil je wel en wat niet? Geef dat ook duidelijk aan. Je bent communicatief genoeg om dat goed te kunnen. En, bang voor emoties? Vlinderen is afgelopen, het gaat om echte liefde! Praten dus! Geldt ook voorje relatie met collega’s en vrienden. Dan ga je als een speer! Nieuwe mensen, nieuwe kansen! Ga ervoor, vind je leuk!

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 11