ILIK!KLIK!KLIK! AH-NEKDOTE I a Award voor verpakkingen Thuis op de winkelvloer Avondurenparty in Avonturenpark i Tweetopcollegas. I 3 Aha f f cadeaubon van 30 euro grote tent. Daar was een optreden van gelegen- heidsband Blijvend in Prijs Verlaagd, die bestond uit vijf medewerkers en een oud-medewerker. DJ Freek zorgde voor een houseparty van een half uurtje en vervolgens was het de beurt aan cover band The Heinoo's. Dat was dus hossen en sprin gen geblazen. Om ervoor te zorgen dat iedereen weer heelhuids thuiskwam, reden er bussen door de regio. Er is nog lang over het feest nagepraat. De medewerkers van DC Pijnacker namen op zondag 26 september hun familie mee naar het werk voor de Familiedag. Tijdens een rondleiding door het gebouw waren er demonstraties van het handmatige orderpickproces en de automatische orderpickinstallatie ‘Triple 0’. Daarna was het tijd voorde nodige ontspanning. In de hal bij kruidenierswaren stonden tafels, stoelen en kraampjes. Daar konden de bezoekers wat eten, drinken, meezingen met karaoke en meedoen aan diverse prijsvragen. Verder konden groot en klein hun energie kwijt op een opblaasbare stormbaan in het Retourencentrum en mochten ze met een chauffeur in een vrachtwagen een rondje meerijden over het DC-terrein. De bezoekers-teller stond aan het eind van de dag op 1350. Na afloop ging iedereen naar huis met een tasje vol Albert Heijn-boodschappen, appels en champignons van leveranciers en een sleutelhanger in de vorm van een vrachtwagen. Mijn naam is Bianca Rolvink en ik werk al enige tijd op de deli-kaasafdelingvanAH 1257 Den Haag. Op een dag kwamen een zusje en een broertje een plakje kaas bij mij halen. Aan het jongetje vroeg ik: ‘Wil je een plakje jonge kaas?’. De reactie van het meisje: ‘Heeft u ook meisjeskaas?’. Een andere keer gebeurde het volgende: een klant wilde twee ons Old Amsterdam, maar vroeg om ‘twee ons oldtimer kaas’. Albert Heijn heeft op 13 oktober een milieuprijs gewon nen: de BCPN-award. Deze prijs, een bronzen beeld van een kiemplant, ontvingen we vanwege onze voor trekkersrol bij de toepassing van milieuvriendelijke bioplastics. Sinds ongeveer driejaar gebruiken we als enige supermarktketen in Nederland verschillende soorten bioplastics als verpakkingsmateriaal voor een groeiend aantal biologische producten. Tijdens de prijsuitreiking roemde Remy Jongboom, voorzitter van de BCPN (Belangenvereniging Composteerbare Producten Nederland), de visie en het doorzettings vermogen van Albert Heijn. Annelies van Dijk van AH 1324 Prinsenbeek wil graag twee van haar collega's in het zonnetje zetten: VM mevrouw Mies en VS de heer Kleemans. Reden: ‘Zij zetten zich beiden zo in voor de medewerkers en werken ook actief mee op de winkel vloer. Iedereen loopt met hen weg. Echt, we waarderen ze om wat ze doen voor het "gewone" personeel.’ Stuur of mail die dan naar de redactie: jjjjHet postadres staat in het colofon op pagina 15. De beste inzending wordt geplaatst en beloond met een Ongeveer 1200 medewerkers hebben het 20- jarige bestaan van DC Zwolle uitbundig gevierd. Op ^terdagavond 18 september was het complete wRmturenpark Hellendoorn afgehuurd. Bij de ingang van het park zorgde het fanfarekorps The Dukes of Hasselt voor de muzikale verwel koming. Na het welkom van sitemanager Jeroen van der Hamsvoort kon iedereen de verschillende attracties proberen en hamburgers en saté eten. Rond half tien zette het feest zich voort in een Heb jij een anekdote? o

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 3