Goede test voor schokdempers van gezinswagens we make. een lekkere winkel J Sorry ge 13 Aha 1 Goede schokdempers Oooh en aaah in Purmerend InsaNe cy re Lu De kok in AH XL Alkmaar Wies Hendriks en Bert Swartsenburg voor AH XL Purmerend groots aan Artist’s impression van AH XL Purmerend entrecotes en ossenhaas. En er is een slager aanwezig die het vlees mooi opmaakt. Eigenlijk hebben we straks alles onder één dak. Een winkel voor iedereen.’ In Purmerend en Vlissingen heeft Albert Heijn de blauwe loper uitgerold. Eens kijken of de schokdempers van de gemiddelde gezinsauto berekend zijn op het aanbod van de nieuwe AH XL-winkels... Wies Hendriks, supermarktmanager van AH XL Purmerend, verheugt zich duidelijk op de komende opening. ‘We zitten nog midden in de verbouwing, maar er gebeuren dagelijks kleine wondertjes. De winkel krijgt een totaal ander gezicht. Met een schitterende entree, heel veel daglicht via het dak en veel ruimer. Klanten roepen nu al oooh en aaah! Straks bij de opening, op 25 november, is de winkel compleet veranderd. Niet alleen krijgen we dan scherpere aanbiedingen, maar ook een winkel waar klanten worden geïnspireerd. Zo komt er op donderdag tot en met zaterdag een kok die recepten gaat klaarmaken in de winkel. Op die manier bouwt hij een band op met de klanten. Op de vleesafdeling is een ruime keus in voorverpakt. Nieuw is een aantal Zuid- Amerikaanse rundvleesproducten waaronder rustig naar een cd kunnen luisteren. Het geheel heeft dus een ander accent gekregen. We mikken meer op gezinnen met kinderen. Ons marktgebied wordt flink uitgebreid, heel Walcheren krijgt straks de AH XL BONUS in de bus. We verwachten dat de besteding per klant behoorlijk zal gaan stijgen. We doen er ^les aan om het tot een groot succes te maken, wiize medewerkers hebben dan ook allerlei opleidingen en stages gevolgd. Op product- gebied, maar ook een training actieve klant- benadering.’ I I 1

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 13