Races in het Retourencentrum 11 ha Wie is de meest vaardige, snelle en veilige reachtrucker van DC Geldermalsen? Dat was de vraag die in oktober centraal stond tijdens de drie voorrondes voor de AH-KIT (Albert Heijn Kampioen Intern Transport). s 1 i Elk team had een afgevaardigde die de eer moest verdedigen. In totaal waren er 26 deelnemers die de strijd met elkaar aangingen. En op 30 okto ber troffen de zes beste reachtruckers elkaar in de finale. Het circuit bestond uit een baan van pallets waar de deelnemers met hun machine tus sendoor raceten. Slalommend of behoedzaam rijdend met een skippy bal op de lepels. Dit alles onder toe ziend oog van een vijfkoppige jury, bestaande uit: Erik Bakker, Jaap Meinders, John van Lienden, Ad J^ians en André van Malsen. Bij elke WRit telden zij rücksichtslos dertig seconden bij de eindtijd op. De drie collega’s met de snelste tijd kregen een beker en de rest moest het doen met de eeuwige roem. Jurylid John van Lienden: ‘De races werden op de zaterdag in het Retourencentrum gehouden. Vrijdags waren we van 16.00 tot 23.00 uur bezig met de opbouw van het circuit. En meteen na de races moest alles weer opgeruimd worden, want het werk ging natuurlijk door. Er heerste een gezonde rivaliteit tussen de teams en je zag dat elke deelnemer gemoti veerd was om de wedstrijd te winnen. Dat komt ook omdat elk team zelf ^■n.ind naar voren had geschoven en dat is natuurlijk een hele eer. Het leefde heel erg in het pand en ieder een vond het geweldig.’

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 11