AH-NEKDDTE XUKiKUKIKUK! Als aan de grond genageld AH to go voor hightech-types I s After Summer Party k - 1 g 3 Aha i W .Slz' J MMH I T J Stuur of mail die dan naar de redacth Het postadres staat boven deze pagina. De beste inzending wordt geplaatst en beloond met eei De allernieuwste AH to go heeft een wel heel bijzondere locatie gekregen: de High Tech Campus van elektronicareus Philips. Dit afgesloten terrein is alleen toegankelijk voor de werknemers van dit technologische onderzoeks- en ontwikkelingscentrum. In het midden van de Campus ligt de ‘Strip', waar iedereen voor, ^Jiens en na het werk terechtkan voor een hapje, drankje en wat ontspanning. En vanaf 7 september kan dat ook bij AH to go 5702. Naast deze spiksplinternieuwe AH to go is er plek voor een food-court, een grand café en een luxe restaurant. Later wordt de Strip nog uitgebreid met onder andere een bank, een kapsalon en sportfaciliteiten. V.l.n.r.: AnjaVersteegden, Karin van Gaart, Ron Prins, Nelly van Dijck en Ina Herps. De jaarlijkse barbecue van LVC Nieuwegein stond ditjaar in betteken van zon, zee en strand. Eigenlijk had het feest beter Summer Party kunnen heten, want op zaterdag 4 september was het prachtig weer. De vele LVC’ers en hun introducés werden bij de ingang verwelkomd met een tropisch drankje. Na een barbecue met diverse soorten vlees, salades en stokbrood was het moment aan gebroken voor de deejay om zijn kunsten achter de draaitafel te vertonen. Er kwamen verschillende muziekgenres aan bod: van Hazes tot Tiësto. Veel feestgangers betraden toch wel even de dans vloer. De avond werd afgesloten met een optreden van drie exotische dames die de limbo dansten en vervolgens stunts met brandende fakkels deden. Op een gegeven moment werd er iemand uit het publiek gehaald. De dames plaatsten brandende fakkels op zijn handen en zijn tong. Best spannend dus! cadeaubon van 30 euro Heb jij een anekdote? Frans Stavenuiter (61) heeft ruim veertigjaar als bedrijfsleider bij verschillende Albert Heijn- filialen gewerkt. Hij stopte toen hij ernstig ziek werd. Zijn ziekte verergerde en twee jaar geleden werden zelfs zijn benen geamputeerd. Sindsdien is hij drie keer per week in de sportschool te vinden om zijn armspieren te trainen. En niet voor niets, want tijdens de afgelopen Dam tot Damloop deed hij op zijn handbike mee aan de route voor de mindervaliden, zoals dat in correct Nederlands heet. Een van de kinderen langs de route was minder subtiel en riep uit volle borst: ‘Kijk mama, een man zonder poten!’ De moeder schaamde zich kapot, maar Frans moest er alleen maar enorm om lachen. Hij legde de afstand van 16,1 kilometer af in de respectabele tijd van 47 minuten en wordt nu door vrienden ‘de Lance Armstrong van Ahold’ genoemd. Indertijd (januari 1944) hadden wij nog veel artikelen onverpakt. Bijvoorbeeld: suiker, zout, peul vruchten, koekjes, snoep, olie en stroop. Alles werd vanuit het magazijn bijgevuld. In het maga zijn stond een groot stroopvat en daaruit werd de emmer van de winkel bijgevuld. Ook die bewuste dag was de emmer bij na leeg en werd hij onder het vat gezet. Het was die januari koud, dus de stroop liep heel erg traag. Grote kans dat je vergeet het kraantje tijdig dicht te draaien. Toen we de volgende dag in het magazijn kwamen om naar onze kleedkastjes te gaan, stonden we ineens als aan de grond genageld. Of eerder: vastgekleefd. Dit gebeurde in het filiaal aan de Verlengde Hereweg in Groningen. W. Faber aha-magazine@ah.nl

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 3