KLIK! (LIKiKLIK! AH-filEKDOTE I I Nieuw Amsterdams Peil Zij komen er wel Olympisch revalideren De aller-aller-aller- laatste Beppie wij bedanken de Albert Heijn mensen van v - Op Marde OlympischeSpelen van ZOOXl In de vorige Aha stond ook al een oproep voor deze nieuwe rubriek. We kregen weinig respons. Niet zo gek want we hadden het e-mailadres verkeerd vermeld! Het juiste e-mailadres is: aha-magazine@ah.nl. Wij hopen dat de mailbox binnenkort uitpuilt! De werkvloer lijkt soms het decor van een film. Als medewerker van Albert Heijn maak je dingen mee die geknipt zouden zijn voor het witte doek of de beeldbuis. Dus beleef je op de werkvloer iets grappigs, romantisch, bizars, ontroerends of avontuur lijks? Deel het met de overige lezers en stuur tekst en eventuele foto of illustratie naar: aha-magazine@ah.nl. Via de gewone post kan ook: Albert Heijn,Afdeling :erne Communicatie, Redactie Aha, Postbus 3000,1500 HA Zaandam. De beste anekdote wordt op deze pagina van de Aha geplaatst en de inzender ontvangt een cadeaubon van 30 euro. Héleen Baars blinkt uit op drie fronten: judo,jiujitsu en worstelen. Judo heeft haar meeste aandacht. ‘Daarin ben ik twee voudig Nederlands kampioen bij dejunio- ren. Ik heb gevochten op de Olympische Spelen voor junioren en ik was bezig me te plaatsen voor het EK en WK. Jammer dat ik Athene niet gehaald heb, maar ik zie het als een nieuwe start. Op naar de volgende Spelen. Op naar China!’ Leerlingen van de Mgr. Bekkers-school uit Eindhoven waren heel herkenbaar in de Efteling dankzij hun Ahold-shirtjes voor de Dam tot Damloop. De autistische en verstan delijk gehandicapte kinderen hadden de shirtjes van Albert Heijn ontvangen na een ver zoek van begeleider Lony Riekhoff.Toepasselijk was de tekst achterop: ik kom er wel'. In hun eigen pictotaal lieten ze Albert Heijn weten dat ze de shirtjes wel konden waarderen: Héleen Baars, medewerker brood AH 1246 Zoetermeer, volgde de prestaties van het Nederlandse judoteam in Athene thuis vanaf de bank. Het 19-jarige judotalent trainde zich het apezuur om kwalificatie voor de Olympische Spelen af te dwingen. Maar het avontuur eindigde eind april. ‘Tijdens een wedstrijd verdraaide ik m’n knie. Kruisbanden en meniscus kapot. Voor deze blessure staat een jaar revalidatietijd. Ik word uitste kend begeleid door sportfysiotherapeut Barry Faas en ik zie het herstel vol vertrouwen tegemoet.’ De Amsterdamse Maasstraat veranderde op maandag 23 augustus door een wolkbreuk letter lijk in een rivier. Het water steeg tot aan de rand jan AH 1223. De klanten lieten zich er niet door IWerhouden. Zij verplaatsten zich met geïmprovi seerde laarzen van plastic boodschappentas sen. Dankzij Bert Driessen van AH 1223 is deze kleine watersnoodramp op beeld vastgelegd. In de vorige Aha verkondigden we stellig dat we voorlo pig de laatste Beppie Award hadden uitgereikt. Niet wetende dat er nog een leuke nominatie binnen zou komen. Kees Baars, SM AH 1103 Wageningen, stuur de meerdere mailtjes om kantinemedewerkster Coby Mol onder onze aandacht te brengen. ‘Coby is niet alleen kantineverzorgster, maar zij is ook een heel goe de gastvrouw. Zij verzorgt op een prima manier, met de haarten dienste staande middelen, de inwendige mens. Coby bedient ons als haar klanten en werkt op die manier aan haar klanttevredenheid. En aangezien zij op 6 juli jongstleden 12,5 jaar bij Albert Heijn werk te, lijkt het ons een leuke gelegenheid om haar eens extra in het zonnetje te zetten.’ AH

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 3