ene OPROEP AH-blauwe bruiloft ij AH-nekdote Oranje boven Energiezuinige brugklassers J DC-kampioenen }l I 3 Aha I Il CU Oranji 1 tompouc ^Doos 4 stuks ■finale pri ■Hgiïus op het prikbord Deze nieuwe rubriek is bedacht door Ilse Bloem, MAS AH 1146 Amsterdam. Rob werkt als VM in AH 1154Alblasserdam en Monique als VS in AH 1593 Papendrecht. Ze werken allebei al zestien jaar bij Albert Heijn. De vonk sloeg tien jaar geleden over In het filiaal te Papendrecht. Het eerste jaar wisten zij hun relatie nog verborgen te houden, maar inmiddels weet heel Albert Heijn dat ze bij elkaar horen. Tijdens hun bruiloft op vrijdag 30 juli waren er dan ook opvallend veel collega's aanwezig. De directie van Albert Heijn stuurde bloemen en AH-blauwe handdoeken en toen het kersverse echtpaar Schröder uit de roze Cadillac stapte, werd het verblind door het flitslicht van de Aha-fotograaf. Kortom: het is niet onopgemerkt gebleven. AH 8627 Sint-Oedenrode heeft meegedaan aan The Bet. Deze franchisewinkel heeft met brugklasleerlingen van het plaatselijke Fioretti College gewed dat het hen niet zou lukken om in twee maanden 8 procent CO2 te besparen. Die weddenschap heeft AH 8627 gelukkig verloren. In twee maanden tijd hebben de milieu bewuste brugklassers op hun school maar liefst 22 procent CO2 weten te besparen! Vandaar dat zij op 7 juli na een sportdag werden uitgenodigd bij AH 8627 voor een biologische barbecue. Franchiseondernemer Ger Koopman toonde zich een waardige verliezer en stond hoogstpersoonlijk achter de barbecue. Hij heeft inmiddels zelf ook de nodige maatregelen genomen om het energieverbruik in zijn winkel terug te dringen met zo min mogelijk investeringen. Bijvoorbeeld door de lampen later aan te doen, de verwarming een standje lager te zetten en de vriesvakken af te dekken. De werkvloer lijkt soms het decor van een film. Als medewerker van Albert Heijn maak je dingen mee die geknipt zouden zijn voor het witte doek of de beeldbuis. Dus beleef je op de werkvloer iets grappigs, romantisch, bizars, ontroerends of avontuurlijks? Deel het met de overige lezers en stuur tekst en eventuele foto of illustratie naar: magazine- aha@ah.nl. Via de gewone post kan ook: Albert Heijn, Afdeling Interne Communicatie, Redactie Aha, Postbus 3000,1500 HA Zaandam. De beste anekdote wordt geplaatst en de inzender ontvangt een cadeaubon van 30 euro. Heb jij iets leuks voor het prikbord? Mail het naarde redactie: aha-magazine@ah.nl. Via de gewone post kan ook: Albert Heijn, Afdeling Interne Communicatie, Redactie Aha, Postbus 3000,1500 HA Zaandam. AH 8543 Steenbergen kreeg op donderdag 29 april koninklijk bezoek. ‘Bea’ wilde zich wel eens een dagje tussen ‘het gewone volk’ begeven. Vandaar dat ze in de winkel vol overgave oranje tompouces heeft verkocht. Het was een enorm succes: aan het eind van de dag bleek dat ze maar liefst tweeduizend tompouces ver kocht had. -1 «K Een kleine 600 medewerkers en oud-medewerkers vierden op zaterdagavond 5 juni het 12,5-jarigjubileum van DC Gelder- malsen. In plaats van de gebruikelijke pallets stonden er nu ^nkele barbecues, een swingende band, rodeostieren een WRp van Jut’ op het terrein. Later die avond werden zes mede werkers in het zonnetje gezet: zij ontvingen een Track Award. De teams speelden dit jaar een grote rol bij het nomineren en verkiezen van de winnaars. En dat viel duidelijk in goede aarde. De prijswinnaars van links naar rechts: Siebrand Verver (award voor betrokkenheid), Gerard van Amelsvoort (award voor respect), Murat Demirel (award voor ontwikkelingsgericht), Henny Braakman (overall award) en Mariand'l Scholtus (award voor vertrouwen). Michael de Keizer (award voor doelgericht) staat helaas niet op de foto.

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 3