f ‘Door Stanley heb ik Suriname écht leren kennen’ gr l te I Aha De selectie van de ideale reisgenoot kan een moeizaam proces zijn. Je zoekt iemand die je kunt vertrouwen, iemand met dezelfde interesses, iemand met wie je makkelijk kunt praten en vooral ook iemand die weet wanneer hij zijn klep moet houden. Gelukkig bevinden veel van die ideale reisgenoten zich binnen handbereik. Want wie kent je nu beter dan je directe collega? Acht medewerkers over hun gezamenlijke vakantieplannen. Personeelsadviseur FRANK VALENS (59) en teamleider STANLEY STUART (42), DC Pijnacker: Teamwork ofi «I f 4 Na een groepsreis door Indonesië, die hij bijna alleen vanuit een tou- ringcar meemaakte, wilde Frank nu eens een land écht leren kennen. ‘Ik praatte daarover op het werk. Toen zei Stanley spontaan: dan ga je toch een keer met mij mee naar Suriname! Hij gaat daar twee keer per jaar naartoe, om de drie huizen die hij heeft verhuurd te onderhouden en zijn familie op te zoeken. Dat liet ik me geen twee keer zeggen. We zijn gegaan en het was helemaal geweldig. Het was best een gok, want zo goed kenden we elkaar niet. En dan trekje opeens 24 uur per dag met elkaar op. Maar het is een van mijn mooiste vakanties geworden. We hebben samen door Suriname gereisd en sliepen dan bij een van zijn vele familieleden. Je leert de mensen en het land echt w kennen, met alle problemen die daar Wl r-' spelen. Of het werk vaak ter sprake kwam? Nou, ik ben niet zo’n fana tieke Albert Heijn-man. Ik ben meer geïnteresseerd in de men- BIW '"”t' 7 sen dan 'n de Brinta-We hebben dan ook vooral over onszelf gepraat.’

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 4