I Gratis naar Anton Heyboer Negentig kassamedewerkers in Disneyland Internetsite in de prijzen Verjaardagscadeau I 3 Aha 1 aha-magazine@ah.nl. I np het prikbord werk kijken ze vaak ongelovig als ik zeg dat ik kunst verzamel. Heyboer staat bij velen bekend als een malloot, maar ik vind hem een briljant kunstenaar. Ik zou het dan ook leuk vinden als veel collega’s een kijkje komen nemen.’ De overzichtstentoonstelling ter gelegenheid van het tachtigste levensjaar van de excentrieke kunstenaar Anton Heyboer is op dit moment al te bezichtigen en duurt t/m zondag 29 augustus. Het adres van Museum Jan van derTogt: Dorpsstraat 50, Amstelveen. Website: www.jvdtogt.nl. De redactie behoudt zich het recht voor om (te) lange brieven in te korten. Anonieme brieven worden niet geplaatst. Vermeld altijd je adresgegevens en telefoonnummer zodat de redactie eventueel contact met je kan opnemen. Wil jij reageren op de inhoud van de Aha? Dat kan via deze brievenrubriek! Je kunt ons bereiken via Via de gewone post kan ook: Albert Heijn, Afdeling Interne Communicatie, Redactie Aha, Postbus 3000,1500 HA Zaandam. De leukste, meest kritische, spannendste of op een andere manier opvallende brief wordt beloond met een cadeaubon van 30 euro. Albert Heijn-medewerkers kunnen op vertoon van hun Blauwe Voordeel Kaart gratis naar de overzichts tentoonstelling van de beroemde veelschilder Anton Heyboer in het Museum Jan van der Togt te Amstel veen. Dit hebben we te danken aan twee collega’s: Ant van Bavel, VS (manusje-van-alles) AH 1098 Bussum en Boudewijn Canrinus, manager besturing en systemen voor Supply Chain. Zij hebben namelijk hun privé-collecties beschikbaar gesteld voor de betreffende tentoonstelling. De 27-jarige Jorrit kocht vierjaar geleden zijn eerste ‘Heyboer’. Sindsdien heeft hij samen met zijn oom een verzameling aange legd van zo'n 40,50 etsen vanaf 1960. Twee jaar geleden las Jorrit in de Aha dat Boudewijn ook werk van Heyboer verzamelt en nam hij contact met hem op. Sindsdien nemen ze regelmatig contact op met elkaar om uren over Heyboerte praten. Jorrit: ‘Op het Op zondag 16 en maandag 17 mei waren negentig kassamedewerkers op afdelingsreis naar Disneyland’ Resort Paris. Het reisje was nog een prijs uit een van de rondes van de Beste Winkel Wedstrijd 2003. Dertig winnende win- l^s mochten drie collega's meesturen. Het werd een kort maar uitermate krachtig en gezellig feestje. Space Vuntain, Pirates of the Caribbean, Indiana Jones, de Walt Disney Studio’s en de Buffalo Bill Wild West Show: een willekeurige greep uit de spectaculaire attracties die de groep bezocht. Wil jij ook naar Disneyland® Resort Paris? Kijk dan naar de aanbieding op pagina 2! Designbureau Fabrique ontving onlangs in Hannover een IF Silver Award voor het ontwerp van de website www.ah.nl/werk. De internetsite is in maart 2003 in het leven geroepen om nieuwe medewerkers te werven, en dan met name vakantie- krachten. Bezoekers van de internetsite kunnen een virtuele toer maken langs de winkelformules, distributiecentra en het hoofdkantoor van Albert Heijn. FHV-BBDO bedacht en ontwikkelde de reclamecampagne voor AH Werk en Fabrique heeft ver volgens de website ontworpen. De illustraties van de site zijn getekend door illustra tor Pane. Hij heeft het digitale element benadrukt door opvallende illustraties in pixelstijl. Het resultaat is een site die een jonge doelgroep zeker zal aanspreken. Na een ramkraak bij AH 1542 Lochem bleef er eind maart van het kantoor weinig over. We zochten iets voor de verjaardag van onze supermarktmanager Martin Raanhuis. Er dienden zich al snel enthousiaste medewerkers aan die aardig met de spuitbus overweg konden en van de houten schotten een schilderij hebben gemaakt. Het was jammer genoeg van korte duur want de herstelwerkzaamhe den aan het pand lieten niet lang op zich wachten. Medewerkers AH 1524 Lochem F

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 3