Eén vaste Arbodienst: Arbo Unie ip door aan.. i I 23 Aha - AANGEBODEN GEVRAAGD 10% korting voortaan via salarisstrook Eén Aha per adres In verband met de zomervakantie verschijnt de volgende Aha op 28 augustus From: Tamara Gorbach, hoofdredacteur Aha Subject: de laatste MAILBOX lijke dekking. Arbo-artsen houden een aantal dagen per week op deze locaties spreekuur. Zieke medewerkers worden bij hen opgeroepen voor alle diensten met betrekking tot de wet Poortwachter. Het gaat dan voornamelijk om medewerkers die vaker of langere tijd ziek zijn. We gaan zoveel mogelijk werken met vaste art sen die onze werkomgeving (leren) kennen. Zij kunnen daardoor concrete adviezen geven aan medewerker en werkgever, bijvoorbeeld over de mogelijkheden tot werkhervatting tijdens een reïntegratieproces. Mocht je vragen hebben over de nieuwe Arbodienstverlening, dan kun je terecht bij jouw leidinggevende. Hij weet ook bij welke Arbo- locatie jouw winkel, DC of kantoor is ingedeeld. Maxi-Cosi Maxi-Cosi Citi, Ot/m 13 kg. Inclusief zonnekap en muskietennet. Vaste prijs 35,-. Peggy van Gaans, Roosendaal (0165) 54 11 72 LP’s/ Buffetkast - Ongeveer 1000 LP’s van goud van oud tot de begintijd van de cd’s. - Lichteiken buffet kast. Ineke Beugelink, Wellerlooi (0478) 50 81 71 Kamer in Groningen Per augustus 2004 ben ik (scho liere, 17 jaar) dakloos. Wie weet er een kamer voor mij? Maximaal 250,- incl. Isolde van Meerwijk, Groningen (050) 577 43 54 Kamer in Utrecht Ik ben een niet-rokende en vrolijke student en ik ga volgend schooljaar taal- en cultuur studies studeren. Ik zoek een kamer, prijs niet belangrijk. Ik hoop dat jullie mij helpen. Irene Franken, Bergen op Zoom 06 19 74 42 83 Blik Voor in mijn bierblik-verzameling: blik AH 6 pils. Henk Henst, Veldhoven (040) 253 77 22 Vanaf 21 juni jl. is Albert Heijn gestopt met de AH Spaarrekening. Medewerkers met een Blauwe Voordeel Kaart ontvangen hun 10% korting op de boodschappen voortaan elk kwartaal via hun salarisstrook. Voor franchisemedewerkers kan een andere uit- betalingsprocedure gelden. Zij kunnen hun ondernemer vragen hoe zij de korting in de toekomst ontvangen. Scanner ScanJet 11CX, voor iemand die hem aan de praat kan krijgen. Jan v.d. Bosch, Zwolle (038) 466 20 58 Accessoires Voor een beginnende motorrijder. Helm, pak, laarzen e.d. Eventueel een mooie motor. C. Kraak, Sliedrecht (0184) 41 55 89 Rijwielbelastingplaatjes Wie heeft er nog rijwiel- belastingplaatjes liggen? Ik verzamel deze. Doet u er niets mee, laat het me even weten. I. Dirckx, Nuenen (040) 283 82 58 Wasdroger Gevraagd een wasdroger. Martin Gerssen, Alkmaar 06 51 52 77 47 Als er meerdere medewerkers op één adres wonen, ontvangen zij één Aha. Op deze manier kunnen we samen de verzend- en drukkosten zo laag mogelijk houden. Sinds ljuli 2004 werken Albert Heijn, Etos, Gall Gall en Dell XL met één Arbodienst: de Unie. Hiervoor werkten we binnen Ahold ^rct twee Arbodiensten verspreid over veel locaties en dus met heel veel verschillende art sen. Met de keuze voor één vaste Arbodienst willen de Nederlandse Ahold-werkmaatschap- pijen ervoor zorgen dat de Arbodienstverlening overal op dezelfde manier gebeurt en dat de gebruikte werkwijze voor iedereen duidelijk is. De Arbodienstverlening wordt voortaan aange boden vanuit acht eigen Ahold-locaties: zes Albert Heijn-distributiecentra, het hoofdkantoor van Albert Heijn en dat van Dell XL. Daarnaast wordt er gebruikgemaakt van vijf locaties van Arbo Unie. Op die manier is er een goede lande- De blauwe laptop heeft het afgelopen jaar een flinke reis gemaakt. Nadat ik er mijn eerste tekstje op getikt had voor het mei nummer van 2003 is hij kriskras door het land gegaan: Zaandam, Barneveld, Amsterdam, Sassenheim, Noordwijk, Schagen, Heerhugowaard en nu dus weer in Zaandam. De blauwe laptop werd vooral gebruikt om zakelijke onderwerpen aan de kaakte stellen zoals het commerciële beleid, de cultuur binnen DC Zaandam, non food Bonusacties, Store Replenishment en drie in de rij kassa erbij. Maar aan alles komt een eind. Ook aan deze rubriek. In de zomervakantie gaan wij als redactie een nieuwe rubriek bedenken. Het moet een rubriek worden met persoonlijke anekdotes die te maken hebben met het werk. We zou den het leuk vinden als jij ook met ons meedenkt. Dus heb je een verrassend idee voor een nieuwe rubriek? Geef het dan door aan de Aha-redactie. Wij zijn bereikbaar via aha- magazine@ah.nl. Via de gewone post kan ook: Albert Heijn, Afdeling Interne Communicatie, Redactie Aha, Postbus 3000,1500 HA Zaandam. Namens de redactie wens ik iedereen een zonnige en vooral inspirerende zomervakantie! COLOFON Aha is een uitgave van Albert Heijn, Afdeling Interne Communicatie, Postbus 3000,1500 HA Zaandam Concept realisatie vdBJ/Communicatie Groep, BloemendaaI Hoofdredactie Tamara Gorbach Art direction en vormgeving Studio Paul Pollmann, Amsterdam Redactie Menno de Boer, Rosa De Palma, Abe van Giffen, Vanessa Haulussy, Philo Hermans, Martijn Houwerzijl, Monique de Ligny, Rogier Rijkenberg en Hilli voor den Dag. Fotografie cover Robert Elsing Illustratie cover Mr. Feaver Styling Wanda Zijlstra Aha is bestemd voor alle |^ewerkers van Albert Heijn. Heb je een onderwerp voor Aha? Laat het ons weten per post of via aha-magazine@ah.nl

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 23