Award eppie Ahold oneens met Resultaten eerste kwartaal 2004 beslissing Euronext Aandeelhouders stellen jaarrekening vast i s N0WN^ COLLEGA! cd» ,A 17 Aha i i I 't 28 mei 2004 - Euronext heeft besloten Ahold een ernstige schriftelijke waarschu wing te geven. Deze beslissing is gebaseerd op het advies van de Adviescommissie Fondsenreglement (de ‘Commmissie’). Volgens de Commissie heeft Ahold artikel 28h Fondsenreglement overtreden in de periode voorafgaand aan de publicatie van het persbericht dat Ahold op 24 februari 2003 verstuurde. Volgens Euronext had Ahold de kennelijke omvangrijke fraude bij U.S. Foodservice en de gevolgen daarvan voor de cijfers voor het boekjaar 2002 eerder bekend moeten maken. Ook vindt Euronext dat Ahold de gerezen (gerede) twijfel over de consolidatie van ICA onder NL GAAP voor het boekjaar 2002 eerder openbaar had moeten maken. Ahold is het niet eens met het besluit van Euronext en evenmin met het advies van de Commissie. Volgens Ahold is het advies gebaseerd op een incomplete en incorrecte interpretatie van de feiten. Er is geen mogelijkheid voor Ahold om tegen het besluit van Euronext in beroep te gaan. 14 juni 2004 - Ahold heeft vandaag de resultaten over het eerste kwar taal van 2004 gepubliceerd. Het commentaar van Anders Moberg: 'We hebben gezegd dat 2004 een overgangsjaar zal zijn. De resulta ten werden sterk beïnvloed door de eerder aangekondigde verliezen met betrekking tot de desinveste ringen. Afgezien van deze bijzonde re lasten, die geen impact hebben op het eigen vermogen of de kaspo sitie, presteerden de belangrijkste werkmaatschappijen conform onze verwachting.’ 2 juni 2004 -Tijdens de Jaarlijkse Aandeelhouders Vergadering in Den Haag werden alle in stemming gebrachte agendapunten aangenomen door de Algemene Vergadering van Aandeelhouders. De aan deelhouders stelden de jaarrekening 2003 vast en Deloitte Accountants werd benoemd tot extern accountant van de onderneming voor de boekjaren 2004 en 2005. Na uitgebreide discussie tijdens de aandeelhoudersvergadering werd besloten om niette stemmen over agendapunten 3c en 3d (voorstellen tot decharge van de leden van de Raad van Bestuur en de Raad van Commissarissen ten aanzien van de uitoefening van hun taken gedurende het boekjaar 2003). heel leuk dat ze bij ons gratis koffie kon drinken, maar bij het lokale bejaardenhuis betaalde ze 50 cent en dan kreeg ze er altijd een koekje bij. Peter racet de kantine in en komt even later terug met stukken taart die hij nog overhad van zijn verjaardag en deelt de koffie drinkende vrouwen taart uit! Mijn oma, die altijd boodschappen doet in onze winkel, kwam laatst toen ze bij ons op bezoek was speciaal naar mij toe om te vertellen dat ze “die jongen met die blonde haren en die bril” wel zó enorm aardig vond, echt een schat van een man. Ze is niet de enige, iedereen mag Peter.' Hoofdpunten Nettoverlies 405 miljoen euro (eerste kwartaal 2003: net towinst van 84 miljoen euro) als gevolg van bijzondere las ten in verband met desinvesteringen Bedrijfsresultaat 145 miljoen euro negatief (eerste kwar taal 2003: 402 miljoen euro positief) inclusief 450 miljoen euro bijzondere lasten bij desinvesteringen (eerste kwar taal 2003: geen bijzondere lasten bij desinvesteringen) Netto-omzet 15,4 miljard euro, een daling van 11,3 pro cent vergeleken met het eerste kwartaal van 2003. Exclusief wisselkoerseffecten en desinvesteringen steeg de netto-omzet met circa 1,3 procent De nettokasstroom vóór financieringsactiviteiten bedroeg 485 miljoen euro positief (eerste kwartaal 2003: 24 mil joen euro negatief) NOMINEER EEN COLLEGA! Heb jij een collega die zo klantvriendelijk is dat hij of zij absoluut in aanmerking komt voor de Beppie Award? Laat het ons dan even weten. Vergeet niet te vermelden waarom juist jouw collega een Beppie Award verdient. Misschien staat k jouw collega de volgende keer dan als prijswinnaar in L de Aha... Je kunt ons bereiken via aha-magazine@ah.nl. Via de gewone post kan ook: Albert Heijn, V Afdeling Interne Communicatie. Redactie Aha, Postbus 3000,1500 HA Zaandam. yjjp- Tijdens zijn afscheid in 1989 liet de heer Albert Heijn een fik. standbeeld van een vrouw met twee boodschappentassen f plaatsen voor het hoofdkantoor van Ahold. Op de sokkel van dat beeld prijkt de tekst: ‘Opdat wij nooit vergeten voor wie wij werken’. Van dit standbeeld, dat in de volksmond ‘Beppie' heet, zijn kleine bronzen replica’s gemaakt. In elke Aha delen we een replica uit aan de klantvriendelijkste collega. i Ahoid !7TT3 De genomineerden: Patrick Daan (AH 1123 Heemskerk), Marlies Voogt (AH 1127 De Lier), Peter Lemmen (AH 1044 Assen), Marco van Boxtel (DC Tilburg), Kathleen Mies en Toine Kleemans (AH 1324 Prinsenbeek) en Gerda Haarhuis (AH 1211 Harderwijk) En de winnaar is: Peter Lemmen (AH 1044 Assen) Genomineerd door: collega Herman de Vries Wat schrijft hij over Peters klantvriendelijk er heid?: 'Peterwas laatst in discussie met een van de vrouwen die altijd in onze winkel koffie komen drinken. De vrouw vond het

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 17