1 I (hg ***- I I i Aha ‘Feyenoord is mij met de paplepel ingegoten’ ‘Ik neem tijdens het EK een week vrij’ Deze maand is het zover. Vanaf 12 juni dingt het Nederlands elftal in Portugal mee naar een finaleplaats in het EK. Vier rasechte voetballiefhebbers aan het woord over dit evenement én natuurlijk over hun eigen club... K W. I 1 -xX'—- Blauw bloed in de baft Feyenoord-fan BERNADETTE VAN BRUCHEM (17). medewerker AH 1054 Rotterdam: 'Mijn hele familie van vaders kant is gek van voetbal. Ze komen allemaal uit Rotter dam, dus Feyenoord is mij met de paplepel ingegoten. Ik ga vaak met mijn vader mee. In het stadion beleef je het echt, dan zit ik te schreeuwen op de tribune. Ik heb alleT-shirts van Feyenoord. Elke keer als er een nieuwe is. moet ik die hebben. Tijdens het EK moet ik wel werken, maar ik probeer zoveel mogelijk wedstrijden te zien. Dat zullen in de winkel wel weer enorme discussies worden tussen Feyenoord- en Ajax-fans. Als er érgens een kloof tussen zit... Zelf kijk ik natuurlijk vooral naar de Feyenoord-spelers in het Nederlands elftal, maar de rest is ook interessant.’ Ajax-fan REMCO DE WETTE (21),verkoopspecialistAH 1027 Amsterdam: ‘Tüürlijk ga ik kijken straks. Ik heb dan een week vrij, dus kan ik bijna alle wedstrijden zien. Gezellig met vrienden naar het café, dan heb je bijna het gevoel dat je in het sta dion zit. In de winkel zullen we er ook wel aandacht aan besteden. Acties met Heineken en Lay’s, en natuurlijk een voetbalpool. Er zullen niet veel klanten komen, die zitten allemaal thuis voor de televisie. De kansen voor het Nederlands elftal? Ik denk dat ze 80 procent kans maken om in de finale te komen. Er doen vier spelers van Ajax mee. vandaar. Ik volg elke wedstrijd van Ajax en ben altijd hartstikke j zenuwachtig als ze moeten spelen. Eigenlijk is er maar één club, en dat is Ajax.’ 4 j' /f- - J

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 4