We blijven op de kosten letten ■B] 314 tf/J? IH 4 A riTil r' I Geef je Mening! AH-laaf! g. 3 Aha aha-magazine@ah.nl. ■t Wize ambassadeurs in Indonesië ie >0 binnen de CAO strikter aan het uitvoeren. Vroeger konden we ons veroorloven daar soms ruimhartiger mee om te gaan. Dat kunnen we ons niet meer permitteren. Het zal dus vaker voorkomen dat een medewerker zich ook zal moeten schikken naar het bedrijfsbelang. Ik vraag eenieder dan ook om de bereidheid te to nen flexibel te zijn en ook te volgen naar wat de organisatie vraagt of nodig heeft. Concreet bete- te blijven voeren moeten we volop op de kosten blijven letten. Alle mogelijkheden om deze te verlagen zijn in kaart gebracht. Dat betekent dan ook het een en ander voor de medewerkers. Albert Heijn is altijd de beste werkgever ge weest binnen de supermarktbranche. Dat willen we graag blijven. Maar we zijn wel de afspraken De redactie behoudt zich het recht voor om (te) lange brieven in te korten. Anonieme brieven worden niet geplaatst. Vermeld altijd je adresgegevens en telefoonnummer zodat de redactie eventueel contact met je kan opnemen. kent dat soms overplaatsing naar een ander filiaal, verplicht inroosteren en opnemen van ADV of werken op andere dagen of uren dan ge wenst. Ik begrijp dat het best lastig kan zijn om dat bijvoorbeeld andere bezigheden of de thuis situatie erop zijn afgestemd. Managers binnen ons bedrijf zitten daarbij dan ook regelmatig tus sen twee vuren. Het vraagt ook van hen veel flexibiliteit om zaken tot een oplossing te bren gen. Maar het bedrijfsbelang vraagt het van ons. Ook de vakorganisaties en de OR hebben aan dacht gevraagd voor die gevallen waarin klach ten waren op het terrein van de uitvoering van ons personeelsbeleid. Wij hebben laten weten dat we dit zullen onderzoeken. P&O en de win- kelorganisatie pakken die zaken nadrukkelijk op. Ik ben ondanks deze toch verontrustende signalen trots op onze mensen op de werkvloer. Want zij maken het verschil, elke dag weer, ten opzichte van al onze concurrenten. Ik wil ieder een vragen ondanks alles vertrouwen te hebben in en trots te zijn op Albert Heijn. Via de gewone post kan ook: Albert Heijn, Afdeling Interne Communicatie, Redactie Aha, Postbus 3000,1500 HA Zaandam. De leukste, meest kritische, spannendste of op een andere manier opvallende brief wordt beloond met een cadeaubon van 30 euro. op het prikbord Wil jij reageren op de inhoud van de Aha? Dat kan via deze brievenrubriek! Je kunt ons bereiken via ii ^wnk Renze en Richtsje Ratsma werken samen al meer dan 80jaar bij AH 1259 Sneek. Zij zijn goede ambas sadeurs voor ons bedrijf. Ook in het buitenland. In Indo nesië waar zij onlangs op vakantie waren, lieten zij een duidelijk spoor na van oranje Albert Heijn-ballonnen. Half mei zijn de omzetcijfers van het eerste kwartaal van 2004 van Ahoid gepubliceerd. We ■Jnen nu nog geen resultaatcijfers geven over het eerste kwartaal van Albert Heijn, die volgen in juni, maar we zien allemaal dat er meer klan ten in de winkels komen die meer bij ons kopen. Ook de tevredenheid van klanten is toegenomen wat natuurlijk erg belangrijk is. Maar we zijn er nog niet. De rest van hetjaar hebben we ieders kracht en inzet hard nodig om te realiseren wat we willen bereiken. We blijven, naast service en kwaliteit, gaan voor een scherpe prijs. De acties van de laatste maanden en de recente verlaging van de kaasprijzen zijn daar voorbeelden van. Ook de Jokeractie is een groot succes geweest. Er zijn meer dan 25 miljoen stickers geplakt! Onze klanten blijken dergelijke creatieve acties te waarderen. Wel realiseren we ons dat het soms lastig is voor onze mensen aan de kassa 4«keen en ander soepel te kunnen uitvoeren. werken dan ook aan simpelere oplossingen voor dit soort acties. Om een scherp prijsbeleid UPSHDOWNS uircctiovuorziiier uick düci diikl terug op ue argeiopen perioue Carnaval ligt alweer enige tijd achter ons, maar toch wilde Ron van Breemen ons deze foto niet onthouden. Links op de foto staat zijn vrouw Denise, medewerker AH 1165 Veghel. Tijdens de bal- avond van carnavalsclub De Lèpkes uit Boskant hulde zij zich samen meteen aantal vriendinnen in jurken van Albert Heijn-tassen.

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 3