INZOOMEN n ROTTERDAM NEDERLAND Albert.nl, een internetwinkel en bezorgservice. Het draait allemaal om service. Je winkelt op de bank en de boodschappen worden de volgende dag in de keuken afgeleverd. Onze internetwinkel trekt klanten aan die op zoek zijn naar service en gemak. Een prima toevoeging op de fysieke winkels Albert Heijn, Etos en Gall&Gall. Dat blijkt ook uit de sterke groei die deze formule doormaakt! co o "7 Aha 12 DC ROTTERDAM en voor de zomer beginnen we in Gelderland, rond Arnhem en Nijmegen. We leveren ook aan kleine bedrijven. Boodschappen laten bezor gen via Albert is veel efficiënter dan een mede werker erop uit sturen. Het afgelopen jaar zijn we 30 procent gegroeid en die groei lijkt zich ook het komende jaar voort te zetten. Er zijn natuurlijk nog wel wat dingen waar we tegen aan lopen. Zo kost het in het begin relatief veel tijd om je boodschappen te bestellen. Je krijgt daar routine in, maar dan moetje wel even doorzetten. Dat willen we graag sneller laten verlopen. Soms zijn klanten in eerste instantie wat huiverig in het bestellen van versproduc ten. Toch is het aandeel vers al 35 procent en dat percentage is stijgende! Verder moetje voor de ontvangst van de boodschappen wel thuis zijn. Heb je niet zo’n geregeld leven, dan kan dat een barrière zijn.’ Albert levert vanuit twee distributiecentra. Een in Rotterdam en een in De Meern. Om met die distributiecentra een groot gebied te kunnen bedienen, maakt Albert gebruik van overslaglo- caties. Rotterdam gebruikt bijvoorbeeld het dis tributiecentrum van Albert Heijn in Tilburg om ook in delen van Brabant te kunnen bezorgen. Bram Smits (32) is operationeel manager in Rotterdam: ‘Omdat alle orders digitaal binnei^^^ komen, kunnen we direct de routes plannen. Vervolgens zetten we de orders klaar, op rit- volgorde uiteraard. Vanaf 7.30 uur gaan de eer- John Traas (40), formulemanager Albert: ‘De klanten van Albert zijn heel divers. Het zijn mensen die liever geen tijd besteden aan boodschappen doen, maar ook mensen voor wie het lastig is om te winkelen. Zoals ouders met kleine kinderen, maar ook fysiek gehandi capten en ouderen. Internet is inmiddels tot alle categorieën van de samenleving doorge drongen en het snelle ADSL maakt internet- winkelen nog toegankelijker. Dat heeft Albert goed geholpen in de opstart en ontwikkeling. Albert bezorgt voornamelijk in stedelijke gebie den in Nederland met een bereik van ongeveer 55 procent van de Nederlandse huishoudens. Op dit moment bezorgen we in Noord- en Zuid- Holland, Utrecht, een groot deel van Brabant 4 DC DE MEERN TILBURG (QVERSLAGLOCATIE) NIJMEGEN (OVERSLAGLOCATIE)

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 12