De Award Omzet eerste kwartaal 2004 JAARVERSLAG 2003 N0*^ COLLEGA! i 11 Aha NOMINEER EEN COLLEGA! Heb jij een collega die zo klantvrien delijk is dat hij of zij absoluut in aanmerking komt voor de Beppie Award? Laat het ons dan even weten. Vergeet niette vermelden waar om juist jouw collega een Beppie Award verdient. Misschien staat jouw collega de volgende keer dan als prijswinnaar in de Aha. s I7R De genomineerden: Marco Biesheuvel (HK Zaandam) en III 1 11 mei 2004 - De geconsolideerde omzet (exclusief omzetbelastingen) is in het eerste kwartaal van dit jaar uitgekomen op 15,4 miljard euro. Een daling van 11,3 procent vergeleken met het eerste kwartaal van 2003. De netto- omzet werd aanzienlijk beïnvloed door de lagere wisselkoersen, met name van de Amerikaanse dollar. Exclusief wisselkoerseffecten daalde de netto-omzet met 1,4 procent. De netto-omzet werd ook negatief beïnvloed door desinvesterin gen (de verkoop van bedrijfsonderdelen). De groei van de netto-omzet, exclusief de effecten van wisselkoersen en desinvesteringen, kwam uit op ongeveer 1,3 procent. De cijfers van de netto-omzet zijn voorlopig, en niet door de accountant gecontroleerd. Bij Albert Heijn bedroeg de omzet in het eerste kwartaal van 2004 ruim 1,7 miljard euro. De identieke omzet groei (hierbij wordt de omzet van uitsluitend dezelfde winkels vergeleken) bedroeg 0,1 pro cent: er kwamen meer klanten in de winkels maar door de prijsverlagingen waren de kas sabonnen lager dan voorheen. moet zijn zodat de winkel onze klanten goed van dienst kan zijn. Door een betere beschikbaarheid en door altijd een aantrekkelijke winkel te laten zien.’ 6 mei 2004-Ahold publiceert het jaarver slag 2003 in het Nederlands en Engels. Het rapport is zowel gedrukt als digitaal (www.ahold.com) beschikbaar. Moniek Qualm (AH 1182 Oud-Beijerland) En de winnaar is: Marco Biesheuvel, Replenishment-team, HK Zaandam Genomineerd door: collega Ruud Limmen Wat schrijft hij over Marco's klantvriendelijkheid: ‘Marco is een recht-door-zee, hardwerkende prachtkerel, die over een grote dosis energie beschikt. Deze energie wendt hij aan om de klanten van Albert Heijn te trakteren op een goede beschikbaarheid van onze producten. Marco zorgt binnen het Replenishment-team voor de winkels. Hij zorgt ervoor dat Store Replenishment aan de wensen van onze winkels voldoet. Samen met vele anderen heeft hij Store Replenishment ontwikkeld en momenteel is hij het met die anderen aan het implementeren. Dankzij zijn ervaring in de winkel en zijn netwerk heeft hij voor elk probleem een passende oplossing. Hij laat niets aan het toeval over. Hoe hij dat doet? Hij bijt zich als een pitbull vast en laat niet meer los. Hij beweegt hemel en aarde om ook het laatste artikel goed gereplenisht te krijgen. En hij houdt spiegels voor. Zonder aanziens des persoons. Hij realiseert zich als geen ander dat de basis goed Ahold ijn afscheid in 1989 liet de heer Albert Heijn een standbeeld vouw met twee boodschappentassen plaatsen voor het y:'. .oor van Ahold. Op de sokkel van dat beeld prijkt de tekst: t wij nooit vergeten voor wie wij werken'. Van dit standbeeld, dat wiksmond ‘Beppie' heet, zijn kleine bronzen replica’s gemaakt. In elke Aha delen we een replica uit aan de klantvriendelijkste colle ga. Je kunt ons bereiken via aha-magazine@ah.nl. Via de gewone post kan ook: Albert Heijn, Afdeling Interne Communicatie, Redactie Aha, Postbus 3000,1500 HA Zaandam.

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 11