‘Ik ga voor mijn droom: de showbusiness’ ze hun toekomst zien. oe Van vandaag tot aan hun pensioen. Grzegorz Lewandowski (25), ^ökkenvuller AH 1122 Stadskanaal: STMUZIEK dat is omgerekend maar maximaal de helft van je oorspronkelijke bruto-inkomen. Daar moet je, óók als je zo jong bent, al goed over nadenken. Ahold Pensioenfonds kan daar veel in betekenen. Bijvoorbeeld bij het afsluiten van een aanvullende nabestaandenverzekering die na overlijden een periodieke uitkering geeft. Of een kapitaalverzekering bij overlijden, die een bedrag ineens uitkeert.’ www.aholdpensioenfonds.nl vind je het antwoord op veel vragen. En anders kun |e bellen met de Servicedesk van Ahold Pensioenfonds: (075) 659 24 00. LU CO O lü o o ^Singen, acteren, dansen.kortom: theater! Daar ligt mijn hart. Muziek is me met de paplepel ingegoten, maar het zag verder eigenlijk nooit het dag licht. Tot ik mezelf twee jaar geleden, op aandringen van een vriend, heb opgegeven voor een tv-spel, De 7 cirkels. Toen is het balletje gaan rollen. Ik ontmoette allerlei mensen uit het theaterwereldje en ben audities gaan doen. Bijvoorbeeld voor de Carlo Irene Show. Maar ook voor verschillen de musicals. Want spelen in een musicalproductie is voor mij de grootste uitdaging, dat is mijn droom. In de combinatie van zingen en acteren kan ik helemaal mijn ei kwijt. Binnenkort ga ik meedoen aan de musical Lewis, die in 2005 in de theaters zal draaien. Gelukkig zijn ze bij Albert Heijn heel flexibel, er is altijd wel iets te regelen met mijn werktijden. Het liefste wil ik van mijn hobby mijn beroep maken. Misschien kom ik er uiteindelijk achter dat het toch niets voor mij is, of te hoog gegrepen. Dan heb ik in elk geval nog mijn heao-diploma, dat ik binnenkort ga halen. Maar verder wil ik nu helemaal voor mijn droom gaan. En de verre toe komst? Ik kijk zeker verder dan mijn neus lang is. Ik heb bijvoorbeeld hier en daar al wat opgebouwd aan pensioen. En als ik straks als zelfstandig ^^tiest door het leven ga, moet ik dat natuurlijk helemaal goed regelen!’ o c/5 LU

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 5