We doen het voor de klant R Eventjes naar Rome 3 Aha Directievoorzitter Dick Boer blikt terug op de afgelopen periode op het prikbord uitgebreid behandeld. Waar het volgende teamuitje naartoe gaat is nog niet bekend. Maar nu deze vice en door luxe en innovatieve producten aan te bieden. Zo zijn we volop bezig met de nieuwe wijnpresentatie waarin ons huismerk en sei- zoenswijnen prominent aanwezig zijn. En op de AGF-afdelinggaan we de seizoenproducten beter onder de aandacht van onze klanten brengen. Verder laten we 2000 AGF-mede- werkers workshops volgen bij Bakker in Barendrecht. Vierjaar geleden hebben AGF- medewerkers ook zo’n opfriscursus gehad. Ze waren toen zo enthousiast dat AGF een hoger omzetaandeel scoorde. We gaan ervan uit dat dit ook dit jaar het geval zal zijn. We moeten ons steeds sneller vernieuwen want succesvolle innovaties worden veel snel ler gekopieerd dan vroeger. Even lekker achter- inzending beloond wordt met een cadeaubon van 30 euro zal het wel een maandje Hawaï worden... De redactie behoudt zich het recht voor om (te) lange brieven in te korten. Anonieme brieven worden niet geplaatst. Vermeld altijd je adresgegevens en telefoonnummer zodat de redactie eventueel contact met je kan opnemen. overleunen is er dus niet bij. Maar als je merkt dat klanten het waarderen watje doet en dat de winkels lekker lopen, dan geeft dat genoeg energie om hard door te knokken. Bij alles wat we doen geldt dat we het voor de klant doen. En dat geldt ook voor de andere Ahold-werkmaatschappijen in Nederland. Ik heb in de vorige Aha al gemeld dat we sinds kort in Nederland een Arena met elkaar vor men. Samen met Etos, Gall Gall en Deli XL zitten we als Albert Heijn onder de paraplu van Ahold Nederland. En in die hoedanigheid heb ik samen met Anders Moberg de samenwerken de Arena-bedrijven bezocht. We hebben toen met name gekeken naarde verschillen en over eenkomsten. We kunnen op veel vlakken meer samenwerken en op die manier kosten bespa ren. Maar klantenbehandeling moet elke werk maatschappij op zijn eigen manier blijven doen. En terecht. Want we kunnen onze klanten alleen tevreden houden als we er dicht op blijven zitten. Via de gewone post kan ook: Albert Heijn, Afdeling Interne Communicatie, Redactie Aha, Postbus 3000,1500 HA Zaandam. De leukste, meest kritische, spannendste of op een andere manier opvallende brief wordt beloond met een cadeaubon van 30 euro. Wil jij reageren op de inhoud van de Aha? Dat kan via deze brievenrubriek! Je kunt ons bereiken via aha-magazine@ah.nl. Onlangs had het vrijdagnacht- team 3734 van DC Geldermalsen in Rome het teamuitje van hun leven. Teamleider Mark van der Linden had de reis naar de Italiaanse hoofdstad georgani seerd. Een knappe prestatie, want er zat per persoon maar veertig euro in de pot. Het kostte wat tijd moeite om de goedkoopste vliegtickets en hotelovernachtin gen te vinden, maar het is gelukt. Naast het bezoeken van monu menten en horeca werd ook het trackthema ‘we kennen elkaar’ UPSMOWNS Pasen was dit jaar een enorm succes. In de .^eek voor Pasen hebben we ruim negen mil- Wftn transacties gehad! En dat is een record. Ook bezorgservice Albert heeft in die week een mijlpaal bereikt: de hoogste omzet ooit. Ik ben blij dat steeds meer klanten ons weer weten te vinden en ik wil iedereen bedanken voor zijn of haar inzet. Maar ook nu wil ik benadrukken dat we er nog niet zijn. Deze tijd vraagt om een constante alertheid. We moeten blijven investeren in vers en innovatieve producten en scherp op de prijs blijven letten. Vroeger zeiden we: ‘Deze cola van dit A-merk is inderdaad duurder dan dezelf de fles bij onze concurrent, maar bij ons krijgt u extra service’. Dat werkt niet. Klanten accepte ren het niet als je een hogere prijs vraagt voor iets datje overal kunt kopen. Daarom zorgen we er nu voor dat we voor die producten prak- ^jch dezelfde prijs hanteren als onze concur renten. Daarnaast proberen we ons zo goed mogelijk te onderscheiden door een goede ser-

Personeelsbladen | 2004 | | pagina 3